•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 712
   کد: 116524
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت خبر داد:

   نصب 2000 تابلوی اطلاع‌رسانی قیمت در معابر تحت پوشش الیت

   شهروندان نیز می‌توانند از سال 89 تاکنون ریزحساب خود را از طریق نرم‌افزار و یا سایت شرکت مشاهده کنند.
   نصب 2000 تابلوی اطلاع‌رسانی قیمت در معابر تحت پوشش الیت

   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت از نصب 2000 تابلوی اطلاع‌رسانی قیمت در معابر تحت پوشش الیت خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید حسین هاشمی‌زادگان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: با توجه به اینکه امروز یکی از مشکلات معابر شهری کمبود جای پارک برای خودرو است، برخی از معابر شهر تحت پوشش الیت قرار گرفته تا بتوان تا اندازه‌ قابل توجهی این مشکل را رفع کرد.
   وی افزود: با راه‌اندازی این طرح و از آنجایی که پارک خودرو در معابر تحت پوشش الیت زیر نیم ساعت رایگان است، خوشبختانه بالغ بر 75 درصد پارک خودروها زیر نیم ساعت است.
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت در خصوص افزایش معابر شهری تحت پوشش الیت گفت: شهرداری مشهد معابر شهری که نیازمند اجرای طرح الیت است را به شورای همتای کشور معرفی می‌کند که بعد از تایید در شورای اسلامی شهر مشهد مطرح می‌شود.
   هاشمی‌زادگان اضافه کرد: قیمت‌گذاری معابر در شورای اسلامی مطرح و تصویب می‌شود اما بعد از آن وزارت کشور باید این قیمت‌ها را تایید کند تا اجرایی شود.
   وی با بیان اینکه قیمت معابر شهری تحت پوشش الیت از روش‌های مختلف به اطلاع شهروندان می‌رسد، گفت: در حال حاضر بالغ بر 2000 تابلوی اطلاع‌رسانی الیت و قیمت در معابر نصب شده و از طرفی سایت شرکت ترافیک هوشمند الیت نیز این قیمت‌ها را اطلاع‌رسانی می‌کند.
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: در کنار آن شهروندان می‌توانند با مراجعه و یا تماس با امور مشترکین پیامک کسر از هزینه خود را فعال کنند.
   هاشمی‌زادگان خاطرنشان کرد: شهروندان نیز می‌توانند از سال 89 تاکنون ریزحساب خود را از طریق نرم‌افزار و یا سایت شرکت مشاهده کنند.
   وی در پایان گفت: سایت شرکت ترافیک هوشمند الیت به آدرس http://www.eliteit.ir آماده خدمت‌رسانی به شهروندان است.
   فرزانه نثاری
    

   کلید واژه ها: الیت - قیمت - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 712
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .