•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 698
   کد: 116662
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
   یک گام دیگر تا تحقق عملی کار در خط 2 قطار شهری مشهد؛

   ایستگاه فجر افتتاح شد/ حرکت قطار با کمک راهبرهای داخلی از دوازدهم بهمن ماه

   از اول بهمن ماه سال جاری تست‌های قطار داخل تونل را انجام می‌دهیم. این کار تا دوازدهم بهمن ماه با کمک پیمانکاران چینی انجام می‌شود.
   ایستگاه فجر افتتاح شد/ حرکت قطار با کمک راهبرهای داخلی از دوازدهم بهمن ماه

   صبح امروز یک ایستگاه دیگر در مسیر فاز نخست خط 2 قطارشهری افتتاح شد تا یک گام عملی دیگر در راستای بهره‌برداری کامل از فاز نخست این خط در بیست و دوم بهمن ماه جاری برداشته شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ایستگاه فجر یا سی2 واقع در میدان فجر دومین ایستگاهی است که صبح امروز با حضور مدیرعامل، کارشناسان و پیمانکاران خط 2 قطارشهری به بهره‌برداری رسید.
   در این مراسم، مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد با اشاره به اینکه چند روز پیش نیز ایستگاه میانی بولوار طبرسی به عنوان اولین ایستگاه افتتاح شده درخط دو قطارشهری به بهره‌برداری رسید، گفت: امروز نیز ایستگاه فجر واقع در میدان فجر(طبرسی شمالی) به بهره‌برداری رسید و تحویل شرکت بهره‌برداری قطارشهری خواهد شد.
   کیانوش کیامرز با بیان اینکه هفته آینده ایستگاه کشف‌رود تحویل خواهد شد، اظهار می‌کند: به همین ترتیب دو هفته بعد نیز ایستگاه چهارراه‌گاز تحویل می‌گردد.
   وی خاطرنشان کرد: دو هفته مانده به بیست و دوم بهمن ماه نیز ایستگاه میدان راه‌آهن و میدان شهدا به بهره‌برداری خواهد رسید.
   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد عنوان کرد: در نتیجه انتظار می‌رود بر طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پانزدهم بهمن ماه مجموع 6 ایستگاه فاز نخست قطارشهری تحویل ‌گردد.
   کیامرز با تاکید بر اینکه کار اصلی راه‌اندازی خط و قطار است، گفت: به این منظور قسمت‌هایی از مسیر ورودی و راه‌های ارتباطی را مسدود کرده و در حال بتن‌ریزی هستیم.
   وی با اشاره به اینکه خط تا اول بهمن ماه تکمیل می‌گردد، افزود: از اول بهمن ماه سال جاری تست‌های قطار داخل تونل را انجام می‌دهیم. این کار تا دوازدهم بهمن ماه با کمک پیمانکاران چینی انجام می‌شود.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد ابراز کرد: همچنین دوازدهم بهمن ماه شرکت بهره‌برداری رأسا قطار را با کمک راهبرهای داخلی برای ادامه تست‌ها و آموزش داخلی حرکت می‌دهد و امید است از بیستم تا بیست و پنجم بهمن ماه برنامه راه‌اندازی و مسافرگیری شروع شود.
   کیامرز حجم کار را سنگین عنوان کرد و گفت: پیمانکاران و مشاوران با فعالیت شبانه‌روزی تلاش می‌کنند کار را تا بیست و دوم بهمن ماه تکمیل و ارائه کنند.
   وی با تاکید بر اینکه تلاش می‌شود کیفیت در انجام کار پایین نیاید، گفت: اما گاه فشردگی در انجام کارها لازم است و سبب می‌شود نتیجه امور بهتر ارائه شود.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 698
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .