•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 486
   کد: 116781
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
   در راستای تحقق نهضت ساخت 110 مسجد؛

   کلنگ احداث مسجد حمزه سید الشهدا در منطقه 10 به زمین زده شد

   ساخت این مسجد در جهت دسترسی راحت و رفع نیازهای مذهبی ساکنان در مساحتی بالغ بر 600 مترمربع و زیربنای یک هزار و 230 متر مربع اجرایی می‌شود.
   کلنگ احداث مسجد حمزه سید الشهدا در منطقه 10 به زمین زده شد

   در راستای تحقق نهضت ساخت 110 مسجد؛
   کلنگ احداث مسجد حمزه سید الشهدا در منطقه 10 به زمین زده شد
   شهردار منطقه 10 مشهد از احداث مسجد حمزه سید الشهدا در راستای تحقق نهضت ساخت 110 مسجد در مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی‌زاده مقدم در این خصوص گفت: این مسجد در محله حجاب واقع در ناحیه 3 این منطقه احداث می‌شود.
   وی با اشاره به اینکه محله حجاب تراکم جمعیتی بالا و آپارتمان‌نشین دارد، بیان کرد: ساخت این مسجد در جهت دسترسی راحت و رفع نیازهای مذهبی ساکنان در مساحتی بالغ بر 600 مترمربع و زیربنای یک هزار و 230 متر مربع اجرایی می‌شود.
   حسینقلی‌زاده مقدم به واگذاری این زمین از سوی سازمان مسکن و شهرسازی برای ساخت مسجد اشاره کرد و افزود: امکان فعالیت‌های معنوی و علاقه شهروندان به پایگاه‌های مذهبی مدیریت شهری را برآن داشت تا ساخت مساجد را در دستورکار قرار دهد.
   شهردار منطقه 10 مشهد همت و همراهی مردم و خیران را در ساخت این مسجد مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: برای تسریع در اجرای این پروژه دو میلیارد ریال اعتبار به صورت کمک نقدی از سوی شهرداری اختصاص یافته است که در طی مراحل ساخت تفویض خواهد شد.
   وی از مساجد به ‌عنوان پایگاه‌های اجتماعی یاد کرد و گفت: این مسجد با کاربری‌های فرهنگی و مذهبی پتانسیل خوبی برای اهالی به ویژه جذب جوانان و نوجوانان منطقه محسوب می‌شود.
   حسینقلی‌زاده‌مقدم با بیان اینکه زمین خالی کنار این مسجد کاربری ورزشی ندارد، خاطرنشان کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر شهروندان پیگیر نصب وسایل بدنسازی در این زمین هستیم.
   شهردار منطقه 10 مشهد اضافه کرد: با توجه به اینکه زمین مجاور کاربری فضای سبز ندارد، در حال حاضر به صورت موقت آسفالت و فنس کشی شده است و جهت استفاده جوانان محله به صورت ورزشی اماده سازی شده است.

    

   تعداد بازدید: 486
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .