•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 1369
   کد: 118835
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۱/۱۶
   عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر تهران:

   ۲۰ هزار پارکومتر در معابر شهر تهران نصب می‌شود/ اشتغال ۱۰ هزار پارکبان باید تأمین شود

   هر محله تعرفه خاص خود را دارد، اگر پارکبانی اضافه‌تر دریافت می‌کند، شهروندان می‌توانند با 1888 تماس بگیرند و شکایات خود را اعلام کنند، ولی بعضی مواقع نیز خود افراد با پرداخت‌های اضافه‌تر باعث ایجاد توقع می‌شوند.
   ۲۰ هزار پارکومتر در معابر شهر تهران نصب می‌شود/ اشتغال ۱۰ هزار پارکبان باید تأمین شود

   عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: تاکنون ۱۰ هزار پارکومتر در سطح شهر تهران نصب شده است و ۲۰ هزار پارکومتر دیگر نیز در ۶ ماه آینده در معابر شهری نصب خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ابوالفضل قناعتی درباره وضعیت پارکبان‌ها در شهر تهران اظهار کرد: پایان سال 94 قرارداد پارکبان‌ها با معاونت حمل و نقل و ترافیک شهری به پایان رسیده است.
   وی با اشاره به اینکه 10 هزار پارکومتر در شهر تهران نصب شده است، گفت: 20 هزار پارکومتر دیگر باید در معابر تهران نصب شود و باید تا پایان سال 94 این اقدام صورت می‌گرفت که با توجه به کسری بودجه و دیگر مشکلات، این کار انجام نشده است.
   قناعتی گفت: حضور پارکبان‌ها در حال حاضر نظمی به معابر داده است و با نصب 20 هزار پارکومتر دیگر، باز به 10 هزار پارکبان نیاز داریم و باید برای شغل آنها توسط مدیران فکری شود، چرا که نمی‌توان 10 هزار نفر از مردم این شهر را بیکار کرد.
   عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر تهران، افزود: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نیز قول مساعد داده است که تا 6 ماه آینده پارکومترها در سطح معابر تهران نصب شود.
   وی درباره تعرفه‌های متفاوتی که پارکبان‌ها دریافت می‌کنند، گفت: هر محله تعرفه خاص خود را دارد، اگر پارکبانی اضافه‌تر دریافت می‌کند، شهروندان می‌توانند با 1888 تماس بگیرند و شکایات خود را اعلام کنند، ولی بعضی مواقع نیز خود افراد با پرداخت‌های اضافه‌تر باعث ایجاد توقع می‌شوند.
   منبع: فارس

   تعداد بازدید: 1369
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .