•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 668
   کد: 119075
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
   معاون برنامه‌ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی:

   ۱۴۰ برنامه مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام با محوریت دشمن‌شناسی است

   در بحث مشهد ۲۰۱۷ باید به داشته‌های فرهنگی و تمدنی با محوریت امام رضا(ع) و اقدامات و فعالیت‌های انقلابی توجه شود.
   ۱۴۰ برنامه مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام با محوریت دشمن‌شناسی است

   مسئول دبیرخانه ستاد فرهنگی مشهد ۲۰۱۷ گفت: ۱۴۰ برنامه مختب از مجموع ۵۰۰ برنامه مشهد ۲۰۱۷ با محوریت دشمن‌شناسی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کاظم دبیری در حاشیه مراسم اختتامیه جشنواره «نواهای ضدآمریکایی» اظهار کرد: برنامه‌های انجام شده توسط فرهنگسرای انقلاب اسلامی مشهد من را یاد خاطرات دوران مسجد و مدرسه انداخت و در آن دوران و به‌ویژه در شب‌های جمعه کارهای زیادی با محوریت انقلاب و ضداستکبار اجرا می‌کردیم.
   وی اقدامات فرهنگسرای انقلاب اسلامی مشهد را شایسته تقدیر دانست و افزود: این مجموعه فرهنگی و انقلابی برنامه‌های متعدد بسیار خوبی برای مردم، خانواده‌ها، رسانه‌ها و به‌ویژه نسل نوجوان اجرا کرد و در این برنامه‌ها مفاهیم بسیار بالایی در راستای استقامت همراه با صلابت، شعور و شعف دیده شد.
   معاون برنامه‌ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه کارهای ارائه شده الگوگیری از کارهای زمان انقلاب بود، خاطرنشان کرد: حضور ۳ هزار دانش‌آموز در نخستین دوره این جشنواره بسیار خوشایند و حائز اهمیت است و قطعاً هنرمندان نوجوان نیازمند حمایت هستند تا به هنرمندی ارزشی و انقلابی تبدیل شوند.
   دبیری تصریح کرد: این اقدامات در سال ۲۰۱۷ بسیار حائز اهمیت است و در این رابطه نقش رسانه‌ها بیش از پیش احساس می‌شود.
   وی تاکید کرد: در بحث مشهد ۲۰۱۷ باید به داشته‌های فرهنگی و تمدنی با محوریت امام رضا(ع) و اقدامات و فعالیت‌های انقلابی توجه شود.
   مسئول دبیرخانه ستاد فرهنگی مشهد ۲۰۱۷ با اشاره به اینکه ۱۴۰ برنامه مختب از مجموع ۵۰۰ برنامه مشهد ۲۰۱۷ با محوریت دشمن‌شناسی است، بیان کرد: باید در این رابطه از ظرفیت‌های مجموعه‌هایی همچون آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد در طول سال ۲۰۱۷ به‌ویژه ایام خاص این سال مانند دهه کرامت استفاده کرد و در این رابطه تفاهم‌نامه‌هایی با آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد منعقد شده است.

    

   تعداد بازدید: 668
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .