•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 653
   کد: 119465
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
   شهردار مشهد مقدس در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث محور شهرک طرق به محله محمدآباد عنوان کرد:

   احداث محور شهرک طرق تا محله محمدآباد با اعتبار 11 میلیارد و 200 میلیون تومان

   این محور به طول 5 هزار و 300 متر طول در دو لاین رفت و برگشت 6 متری مجموعا به عرض 12 متر با 13 متر آیلند میانی احداث می‌شود که برای این مهم 11 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
   احداث محور شهرک طرق تا محله محمدآباد با اعتبار 11 میلیارد و 200 میلیون تومان

   شهردار مشهد مقدس گفت: محور شهرک طرق تا محله محمدآباد با اعتبار بالغ بر 11 میلیارد و 200 میلیون تومان احداث می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید صولت مرتضوی در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث محور شهرک طرق تا محله محمدآباد که با حضور مدیران شهری و شهروندان برگزار شد، اظهار کرد: در یکی از حساس‌ترین برهه‌های تاریخ قرار داریم. در مناظرات تلویزیونی ترامپ و کلینتون مشخص شد آنچه در آمریکا مفهوم ندارد ادب و احترام به جوامع بشری است که با این روال به اعتقاد من نظریه پایان تاریخ به حقیقت خواهد پیوست که این مهم با روی کار آمدن ترامپ و پایان عمر آمریکا همراه خواهد بود.
   وی افزود: مردم کم ما را به کرم جمهوری اسلامی ایران ننویسند زیرا جمهوری اسلامی به خودی خود هیچ عیبی ندارد و هر عیبی وجود دارد از ماست.
   شهردار مشهد مقدس ضمن دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه، ادامه داد: خرسندیم که خدا به ما عمر داد تا خدمتی بی‌منت را برای مردم مشهد و طرق رقم بزنیم.
   مرتضوی افزود: از ابتدای آغاز به کار مدیریت شهری چهارم وقتی خدمت مردم طرق می‌رسیدم احساس شرم می‌کردم وقتی می‌شنیدم که مردم برای گذر از این معبر کشته و مصدوم داده‌اند. این موضوع به رگ غیرت من برمی‌خورد.
   وی با اشاره به اینکه اجرای این محور دو مانع بزرگ داشت، عنوان کرد: یکی از این موانع آن بود که محور طرق به محمدآباد در محدوده خدماتی شهر قرار نداشت که با تلاش این محور را وارد محدوده خدماتی کردیم و موضوع دیگر نیز تحصیل حریم بود که با دستور تولیت آستان قدس رضوی در این موضوع مساعدت شد.
   شهردار مشهد مقدس با اشاره به همکاری مدیریت کارخانه قند شیرین برای اجرای این معبر، ادامه داد: مطالعات کار در بازه زمانی کوتاهی انجام شد و دستور دادیم تا منابع را هم از هر جا شده تامین کنند.
   مرتضوی در مورد مختصات پروژه محور شهرک طرق به شهرک محمدآباد نیز گفت: این محور به طول 5 هزار و 300 متر طول در دو لاین رفت و برگشت 6 متری مجموعا به عرض 12 متر با 13 متر آیلند میانی احداث می‌شود که برای این مهم 11 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
   وی مدت زمان اتمام پروژه را 7 ماه اعلام کرد و بیان داشت: برای انجام این پروژه 115 هزار متر مکعب خاک‌برداری، 400 تن آرماتوربندی، 12 هزار و 500 متر مکعب بتن‌ریزی و 13 هزار و 300 تن آسفالت‌ریزی انجام خواهد شد.
   شهردار مشهد مقدس عنوان کرد: اینجا باید مثل همیشه مدیریت جهادی شهرداری مشهد اثبات شود. در ادامه از نگاه ویژه تولیت آستان قدس رضوی و شورای مکتبی و متدین شهر برای اجرای این پروژه تشکر می‌کنم.
   احمد پورمنفردی

    

   تعداد بازدید: 653
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .