•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 900
   کد: 119471
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
   به همت پایگاه مقاومت بسیج و اداره تربیت‌بدنی شهرداری مشهد صورت گرفت؛

   تغییر نام سالن ورزشی وحدت به نام «شهید مدافع حرم حسین حریری»

   از شهرداری مشهد برای این نام‌گذاری قدردانی می‌کنم و امروز ما باید نه تنها از شهدای مدافع حرم بلکه همه مدافعان حرم که در شرایط سخت در حال مبارزه با تروریست‌ها هستند، قدردانی کنیم .
   تغییر نام سالن ورزشی وحدت به نام «شهید مدافع حرم حسین حریری»

   به همت معاونت اداری و مالی و اداره تربیت‌بدنی شهرداری مشهد نام سالن ورزشی وحدت به نام «شهید مدافع حرم حسین حریری» نام‌گذاری شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امروز در طی مراسمی به همت پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و اداره تربیت‌بدنی شهرداری مشهد نام سالن ورزشی وحدت به نام «شهید مدافع حرم حسین حریری» نام‌گذاری شد.
   مسعود پوریان رییس اداره تربیت‌بدنی شهرداری مشهد در این خصوص ضمن تبریک ایام دهه فجر و گرامیداشت یاد شهدا اظهار کرد: در شهرداری مشهد 35 همکار شهید داریم که اخیراً نام شهید مدافع حرم حسین حریری نیز به آن افزوده شده است.
   وی افزود: در این راستا سالن ورزشی وحدت که تنها مجموعه متعلق به کارکنان شهرداری مشهد است به نام شهید حسین حریری نام‌گذاری شده و همچنین مجموعه باستانی مجاور آن نیز به عنوان یکی بزرگان باستانی‌کار مشهدی یعنی حسن ریاحی نام‌گذاری شد.
   حسین حسامی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهرداری مشهد نیز ضمن تبریک دهه فجر و گرامیداشت یاد و نام شهدا بیان کرد: شهید حریری از بسیجیان فعال شهرداری مشهد بود و سی و ششمین شهید شهرداری مشهد محسوب می‌شود.
   وی اضافه کرد: در خاطرات وصیت‌نامه شهید حسین حریری تأکید ویژه‌ای بر ولایت مداری و ولایت‌پذیری شده و به صورت عملی شعار «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» را عملیاتی کرد.
   حسامی تصریح کرد: با نام‌گذاری این سالن ورزشی به نام شهید حریری راه و یاد شهدا را ادامه خواهیم داد و قطعاً در این مسیر موفق خواهیم بود.
   در این مراسم پدر شهید حسین حریری نیز اظهار کرد: از شهرداری مشهد برای این نام‌گذاری قدردانی می‌کنم و امروز ما باید نه تنها از شهدای مدافع حرم بلکه همه مدافعان حرم که در شرایط سخت در حال مبارزه با تروریست‌ها هستند، قدردانی کنیم .
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 900
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .