•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 605
   کد: 119615
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد خبر داد:

   حفاری ۳.۵ کیلومتری خط ۳ قطارشهری مشهد

   کار حفاری در خط ۳ حدودا ۳ سال به طول می‌انجامد و پس از آن احداث و تجهیز ایستگاه‌ها شروع می‌شود و امیدواریم این حرکت در سال‌های آینده نیز با شتاب به پیش رود تا شاهد افتتاح آن در موعد مقرر باشیم.
   حفاری ۳.۵ کیلومتری خط ۳ قطارشهری مشهد

   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد از حفاری ۳.۵ کیلومتری خط ۳ قطارشهری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کیانوش کیامرز با بیان این مطلب، گفت: دو دستگاه حفار در دو جبهه میدان فردوسی کار خود را از ابتدای امسال آغاز کرده است که یک دستگاه از میدان فردوسی به سمت قاسم آباد در حال حرکت است و هم اکنون در چهارراه خیام مشغول حفاری است.
   وی ادامه داد: همچنین یک دستگاه از میدان فردوسی به سمت حرم مطهر حرکت می‌کند که هم اکنون در میدان توحید مشغول فعالیت است و در مجموع ۳.۵ کیلومتر حفاری در دو جبهه به ثبت رسیده است.
   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد با اشاره به اینکه فعالیت دستگاه‌های حفار بار مالی ۲ هزار میلیاردی به همراه دارد، خاطرنشان کرد: کار حفاری در خط ۳ حدودا ۳ سال به طول می‌انجامد و پس از آن احداث و تجهیز ایستگاه‌ها شروع می‌شود و امیدواریم این حرکت در سال‌های آینده نیز با شتاب به پیش رود تا شاهد افتتاح آن در موعد مقرر باشیم.
   کیامرز با اشاره به اینکه خط 2 قطار شهری ۲۸.۵ کیلومتر است، گفت: این خط در 3 فاز برنامه‌ریزی شده که در فاز یک از میدان جانباز تا پایانه مسافربری، در فاز 2 تا قاسم آباد و شهرک امیریه و در فاز 3 تا شهرک ابوذر کار به پیش می‌رود.
   وی با اشاره به انجام مطالعات خط ۴، بیان کرد: افق اجرای قطارشهری تا سال ۱۴۰۵ است.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 605
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .