•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 1100
   کد: 119801
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
   تکمیل فاز نخست خط 2 قطار شهری مشهد؛

   ایستگاه میدان راه‌آهن و شهدا افتتاح شد

   برای ساخت هر ایستگاه خط 2 قطارشهری مشهد از سازه، خاکبرداری، ایزوله سازی، اجرای تاسیسات مکانیکی، تابلوهای برق و روشنایی تا اتمام معماری رقمی معادل 50 میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.
   ایستگاه میدان راه‌آهن و شهدا افتتاح شد

   ایستگاه میدان راه‌آهن و میدان شهدا در خط 2 قطار شهری مشهد افتتاح شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، صبح امروز در مراسمی با حضور مسئولان و مدیران شهری و جمعی از اصحاب رسانه و شهروندان مشهدی، 2 ایستگاه میدان راه‌آهن و میدان شهدا در خط 2 قطار شهری به بهره‌برداری رسید و با بهره‌برداری از این 2 ایستگاه، فاز نخست خط 2 قطارشهری مشهد از انتهای بولوار طبرسی سوم تا میدان شهدا در 8 کیلومتر تکمیل شده و آماده مسافرگیری خواهد بود.
   با بهره‌برداری از 2 ایستگاه یاد شده، مجموع ایستگاه‌های افتتاح شده خط 2 قطار شهری به 6 ایستگاه رسید. پیش از این نیز ایستگاه‌های میانی طبرسی، کشف رود، فجر و نبوت مورد بهره‌برداری قرار گرفته بود و موقتا از ایستگاه مفتح به صورت گذری استفاده خواهد شد.
   گفتنی است، برای ساخت هر ایستگاه خط 2 قطارشهری مشهد از سازه، خاکبرداری، ایزوله سازی، اجرای تاسیسات مکانیکی، تابلوهای برق و روشنایی تا اتمام معماری رقمی معادل 50 میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.
   نجمه کیشی

    

    

   تعداد بازدید: 1100
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .