•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 683
   کد: 119860
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
   با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد صورت گرفت؛

   انجام تست گرم فاز نخست خط 2 از شهدا تا کشف‌رود

   این هدیه نه تنها به شهروندان مشهدی هدیه می‌شود که عیدی مدیریت شهری به زائران و مسافران از کل کشور است که به مشهد مقدس قدم می‌گذارند.
   انجام تست گرم فاز نخست خط 2 از شهدا تا کشف‌رود

   ظهر امروز با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد تست گرم فاز نخست خط 2 قطارشهری از ایستگاه میدان شهدا تا ایستگاه کشف‌رود و برعکس با 3 رام قطار انجام شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در جریان تست گرم این خط شهردار مشهد در جمع اصحاب رسانه گفت: روز دوم اسفندماه فاز نخست خط 2 با حضور مردم و تنی چند از مسوولان به صورت رسمی افتتاح خواهد شد و برگ سبزی است تحفه خادمان مردم در شورا و مدیریت شهری مشهد که تقدیم مردم می‌شود؛ این هدیه نه تنها به شهروندان مشهدی هدیه می‌شود که عیدی مدیریت شهری به زائران و مسافران از کل کشور است که به مشهد مقدس قدم می‌گذارند.
   سید صولت مرتضوی با اشاره به اینکه در این فاز بالغ بر 8 کیلومتر از این مسیر مورد بهره‌برداری قرار گرفته، عنوان کرد: مسیر رفت و برگشت 28 دقیقه خواهد بود که پیش‌بینی می‌‎شود با ورود سایر واگن‌ها که فاز نهایی ساخت را طی می‌کنند، سرفاصله زمانی به 14 دقیقه کاهش یابد سپس به سمت کاهش سرفاصله‌ها تا 5 دقیقه به پیش می‌رویم.
   شهردار مشهد با تاکید بر اینکه ظرفیت مناسبی در حمل و نقل عمومی فراهم شده است، اظهار کرد: 18 تا 22 هزار نفر ظرفیت اسمی این خط است.
   مرتضوی از قرارگاه خاتم به عنوان پیمانکار پروژه، مدیران شهری، کارگران و... که همراهی کردند و پرتوان ایستادند تا کار به اتمام برسد، تشکر و قدردانی کرد.
   وی افزود: از مردم مشهد نیز تشکر می‌کنم که مسیر عبورشان مدت‌ها مسدود بود و صبوری کردند؛ به کسبه نیز خساراتی وارد شد که عذرخواهی می‌کنم و از صبر و شکیبایی آن‌ها سپاسگزارم.
   نجمه کیشی
    

   کلید واژه ها: تست گرم - خط 2 - -
   تعداد بازدید: 683
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .