•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 1060
   کد: 119862
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد خبر داد؛

   بهره‌برداری آزمایشی خط 2 قطارشهری از 7 تا 10 صبح

   بهای من کارت قطارشهری در خط 2 نیز 550 تومان خواهد بود.
   بهره‌برداری آزمایشی خط 2 قطارشهری از 7 تا 10 صبح

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد از بهره‌برداری آزمایشی فاز نخست خط 2 قطارشهری از 7 تا 10 صبح خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، قاسم طاهری با بیان این مطلب در جریان تست گرم فاز نخست خط 2 قطار شهری از ایستگاه میدان شهدا تا ایستگاه کشف‌رود اظهار کرد: بهره‌برداری از فاز نخست خط 2 همزمان با هفتمین سال بهره‌برداری از خط یک است و کار بهره‌برداری به صورت آزمایشی از 7 تا 10 صبح صورت خواهد گرفت.
   وی با اشاره به اینکه گیت‌ها آماده است و شهروندان می‌توانند از من کارت استفاده می‌کنند، افزود: بهای من کارت قطارشهری در خط 2 نیز 550 تومان خواهد بود.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد با بیان اینکه در حال حاضر هر واگن 1500 نفر ظرفیت دارد، ادامه داد: بیمه مسافر برای خط 2 قطار شهری الحاقیه شده و جای نگرانی نیست.
   طاهری در خصوص آنتن‌دهی خطوط در قطار شهری گفت: شرکت ایرانسل در کل تونل و ایستگاه‌ها پای کار است و تجهیزات آن در حال نصب است و آنتن‌دهی خوبی خواهد داشت؛ با 2 اپراتور دیگر نیز وارد مذاکره شدیم.
   وی با اشاره به احداث فضاهایی مانند اتاق مادر و کودک در ایستگاه‌ها خاطرنشان کرد: پیش از این فشار زیادی وارد شده بود که در ایستگاه‌ها نمازخانه احداث کنیم؛ اما اکنون که احداث شده، استفاده نمی‌شود. برای هر موضوعی باید ببینیم تقاضا چقدر است چرا که در سیستم‌های حمل و نقل تقاضا ما را هدایت می‌کند.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد بیان کرد: در خط یک هزار نفر پیمانکار فعالیت می‌کنند. در خط 2 نیز پیش‌بینی می‌شود همین تعداد نفر و پیمانکاران وارد عمل شوند.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 1060
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .