•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 716
   کد: 121222
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
   عضو کمیسیون امور فنی، عمرانی و طرح ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد مقدس خبر داد:

   اجرای 300 پروژه عمرانی در سال 96 توسط شهرداری مشهد

   همچنین در بودجه سال آینده به موضوعاتی از جمله آسفالت معابر، پیاده‌روسازی و زیباسازی معابر خصوصا در هسته مرکزی شهر توجه شده است و تلاش کردیم به مناطق کم برخوردار نیز توجه ویژه‌ای شود.
   اجرای 300 پروژه عمرانی در سال 96 توسط شهرداری مشهد

   عضو کمیسیون امور فنی، عمرانی و طرح ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد مقدس از پیش‌بینی اجرای 300 پروژه عمرانی در بودجه سال آینده شهرداری مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید مهدی ذاکرالحسینی با اشاره به اولویت‌های عمرانی بودجه سال 96 اظهار کرد: بودجه عمرانی سال آینده مشهد حدود 6 درصد نسبت به بودجه سال جاری افزایش خواهد داشت که مهم‌ترین پروژه‌های این بخش شامل تکمیل خط دوم قطار شهری، ادامه ساخت خط سوم و آغاز طراحی خط چهارم قطار شهری است.
   وی افزود: در بخش ساخت تقاطع‌های غیرهمسطح نیز اعتبار مناسبی در نظر گرفته شده تا در مکان‌های مورد نیاز از جمله بولوار آزادی به سمت میثاق تقاطع‌های مناسبی احداث شود تا مشکلات ترافیکی به حداقل ممکن کاهش یابد.
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: همچنین در بودجه سال آینده به موضوعاتی از جمله آسفالت معابر، پیاده‌روسازی و زیباسازی معابر خصوصا در هسته مرکزی شهر توجه شده است و تلاش کردیم به مناطق کم برخوردار نیز توجه ویژه‌ای شود.
   ذاکرالحسینی تصریح کرد: تاکید کردیم پروژه‌هایی در اولویت اجرا قرار گیرند که مرحله طراحی را پشت سر گذاشته باشند.
   وی در ادامه به موضوع انتقال پادگان ارتش و زندان مرکزی مشهد از داخل شهر اشاره کرد و گفت: موضوع انتقال زندان توسط شهرداری در حال پیگیری است که قرار است در چند مرحله به انجام برسد و توافق هایی نیز در این راستا در حال نهایی شدن بوده و بودجه لازم نیز در کمسیون برنامه و بوجه شورا در حال بررسی است.
   عضو کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: در برنامه ششم توسعه کشور تاکید شده شهرداری‌ها می‌توانند به صورت توافقی موضوع انتقال زندان‌ها به خارج از شهرها را پیگیری نمایند.
   وی در خصوص تحقق ردیف‌های عمرانی بودجه سال 95 بیان کرد: بودجه سال جاری اصلاحیه حدود 20 درصدی داشت و برای اینکه بتوانیم برای سال آینده بودجه واقعی‌تری را به تصویب برسانیم، بودجه 96 را بر اساس اصلاح بودجه سال 95 تنظیم کردیم.
   ذاکرالحسینی افزود: مزیت واقعی شدن بودجه این است که تنها پروژه‌هایی اجرایی می‌شود که قبلا مشخص شده و اولویت‌دار هستند، اما وقتی پروژه‌های بیشتری مشخص می‌شود معلوم نیست به مرحله اجرا برسند.
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: طبق برآوردهای انجام شده در سال آینده حدود 300 پروژه در حوزه فنی و عمرانی در مشهد اجرایی خواهد شد.
    

   تعداد بازدید: 716
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .