•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 467
   کد: 121733
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
   رییس هیات دوران جشنواره کاریکاتور جامعه ایمن خبر داد:

   ارائه 900 اثر از 42 کشور جهان در جشنواره کاریکاتور جامعه ایمن

   : دست اندرکاران جامعه ایمن زمینه برای برگزاری نخستین جشنواره کاریکاتور با موضوع جامعه ایمن را فراهم آوردند، موضوعی که تمام دنیا و به خصوص کلان‌شهرهای جهان با آن درگیر هستند.
   ارائه 900 اثر از 42 کشور جهان در جشنواره کاریکاتور جامعه ایمن

   رییس هیات داوران جشنواره کاریکاتور جامعه ایمن گفت: در اولین دوره این جشنواره 900 اثر از 42 کشور جهان به دبیرخانه ارسال شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مسعود شجاعی طباطبایی در اختتامیه هشتمین اجلاس آسیایی جامعه ایمن که در هتل پارس مشهد برگزار شد، اظهار کرد: امروز کاریکاتور با یک زبان بین‌المللی و با چاشنی طنز مقبولیت بالایی در بین مردم جهان دارد.
   وی افزود: دست اندرکاران جامعه ایمن زمینه برای برگزاری نخستین جشنواره کاریکاتور با موضوع جامعه ایمن را فراهم آوردند، موضوعی که تمام دنیا و به خصوص کلان‌شهرهای جهان با آن درگیر هستند.
   شجاعی طباطبایی بیان کرد: ایمنی حمل‌ونقل، سلامتی، ایمنی در محیط‌های شهری، طراحی شهری و شهربازی ایمن موضوعاتی بود که هنرمندان در جشنواره کاریکاتور جامعه ایمن مشهد 2017 شرکت کردند.
   رییس هیات داوران جشنواره کاریکاتور جامعه ایمن ادامه داد: در اولین دوره این جشنواره 900 اثر از 42 کشور جهان به دبیرخانه ارسال شد و به خصوص هنرمندان صاحب نام جهانی در آن حضور یافتند و نکته مهم حضور گسترده هنرمندان مشهدی در این دوره از مسابقات بود.
   سید زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 467
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .