•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 657
   کد: 122070
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
   مسوول بسیج کارمندان سپاه امام رضا(ع) در افتتاحیه پایگاه بسیج شورای اسلامی شهر مشهد مقدس:

   اردوهای جهادی مدیران کل و مدیران ادارات برگزار می‌شود

   یکی از اقدامات اصلی بسیج کارمندان در سال 96 برگزاری اردوهای جهادی برای مدیران کل و مدیران اداران خواهد بود تا ذهنیت مردم نسبت به مدیر عوض شده و رضایتمندی مردم از مجموعه و نظام بالاتر رود.
   اردوهای جهادی مدیران کل و مدیران ادارات برگزار می‌شود

   مسوول بسیج کارمندان سپاه امام رضا(ع) گفت: در سال 96 به دنبال برگزاری اردوهای جهادی برای مدیران کل و مدیران ادارت هستیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، پاسدار مجید زرنگ در مراسم افتتاح پایگاه مقاومت بسیج امام خامنه‌ای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس اظهار داشت: امروز با افتتاح این پایگاه بسیج، شورای اسلامی شهر مشهد مقدس که رویه‌اش بسیجی بوده است عملا وارد عرصه بسیج کنیم.
   وی ادامه داد: رهبر معظم، انقلاب را به 5 مرحله تقسیم کرده که شامل انقلاب و زدودن طاقوت، تشکیل نظام جمهوری اسلامی، تشکیل دولت اسلامی، تشکیل جامعه اسلامی و همچنین تشکیل امت واحده اسلامی می‌باشد.
   زرنگ تصریح کرد: مهمترین نقش بسیج در ادارات، ارتقاء کارکنان در طراز نظام اسلامی است و ما به دنبال آن هستیم تا پرسنل ادارات چه بسیجی باشند و چه نباشند، خدمت به مردم را به خوبی انجام دهند.
   وی عنوان کرد: در همین راستا دو موضوع تکریم ارباب رجوع و از بین رفتن ارتشاء از مهمترین دستور کارهای بسیج کارمندان است.
   مسوول بسیج کارمندان سپاه امام رضا(ع) تاکید کرد: ما بسیجی را یار رییس اداره می‌دانیم نه در مقابل او و بسیجی باید به عنوان بازویی درد آشنا مشکلات را دیه و گزارش دهد.
   پاسدار زرنگ در مورد برنامه‌های سال 96 بسیج کارمندان نیز گفت: یکی از اقدامات اصلی بسیج کارمندان در سال 96 برگزاری اردوهای جهادی برای مدیران کل و مدیران اداران خواهد بود تا ذهنیت مردم نسبت به مدیر عوض شده و رضایتمندی مردم از مجموعه و نظام بالاتر رود.
   گفتنی است در پایان این مراسم، حجت‌الاسلام علی اصغر لطفی، رییس کمیسیون نظارت و امر به معروف و نهی از منکر شورای اسلامی شهر به عنوان سرپرست پایگاه بسیج امام خامنه‌ای منصوب شد؛ همچنین از مادران، همسران و خانواده شهدای اعضا و شاغلان در شورای اسلامی شهر تقدیر به عمل آمد.
   احمد پورمنفردی 

   تعداد بازدید: 657
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .