•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 734
   کد: 122082
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
   رییس سرپرستی منطقه یک بانک شهر در نشست خبری با اصحاب رسانه خبر داد:

   انتشار 400 میلیارد تومان اوراق صکوک برای خرید واگن‌های خط 2 قطار شهری مشهد توسط بانک شهر

   یکی از اقدامات بانک شهر، مشارکت در تامین مالی پروژه‌های شهری به ویژه در حمل و نقل شهری است که یکی از بارزترین پروژه‌هایی که بانک شهر با انتشار 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت آن را یاری کرد، خط ۲ قطار شهری مشهد بود که در بهمن ماه سال جاری افتتاح شد‌.......
   انتشار 400 میلیارد تومان اوراق صکوک برای خرید واگن‌های خط 2 قطار شهری مشهد توسط بانک شهر

   رییس سرپرستی منطقه یک بانک شهر گفت: به زودی مبلغ 400 میلیارد تومان اوراق صکوک برای خرید واگن‌های خط 2 قطار شهری مشهد توسط بانک شهر منتشر می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد رضا صبوری در نشست خبری با اصحاب رسانه از آمادگی کامل برای ارایه خدمات بانکی در ایام تعطیلات و روزهای ابتدای سال ۹۶ به شهروندان خبر داد.
   وی با اشاره به ارایه خدمات بانک در منطقه یک شامل ۵ استان خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، کرمان و سیستان و بلوچستان، ادامه داد: این منطقه دارای ۱۸ شعبه، ۲۲ باجه و ۳۵ شهرنت است، همچنین ۱۶۰ دستگاه ATM  و بیش از 3 هزار و 800 دستگاه pos است که جهت ارایه خدمات در دسترس عموم شهروندان قرار گرفته که امکانات سخت افزاری بانک رشد 40 درصدی داشته است.
   افزایش 88 درصدی منابع و 50 درصدی پرداخت تسهیلات به مردم در بانک شهر
   رییس سرپرستی منطقه یک بانک شهر اظهار کرد: این منطقه در راستای ارایه خدمات مناسب و متمایز به شهروندان در ۱۵ روز پایان سال یک ساعت افزایش ساعت کاری برای شعب در نظر گرفته است همچنین در ایام تعطیلات با ایجاد 6 شعبه کشیک در مشهد، خدمات کامل را به مشتریان ارایه می‌دهد.
   صبوری با اشاره به اینکه منابع بانک شهر رشد ۸۸ درصدی را نسبت به سال گذشته داشته است، تصریح کرد: مصارف این بانک یا همان تسهیلات اعطایی به مردم در ابتدای سال 4 هزار میلیارد ریال بود که در پایان سال به ۶ هزار میلیارد ریال رسید یعنی شاهد رشد ۵۰ درصدی در حوزه پرداخت تسهیلات به مردم در بانک شهر هستیم.
   وی عنوان کرد: تعداد پرسنل شاغل در منطقه یک بانک شهر در ابتدای سال جاری ۱۹۱ نفر بود که این رقم در انتهای سال به ۲۰۹ نفر افزایش یافت همچنین 77 نفر نیز در شهرنت‌ها مشغول فعالیت هستند.
   رییس سرپرستی منطقه یک بانک شهر با اشاره به فعالیت 4 شهر نت شبانه‌روزی در فرودگاه مشهد، پارکینگ رضا، امید و بولوار امام خمینی(ره) گفت: یک دستگاه صراف الکترونیک در ترمینال شماره ۳ پرواز‌های خارجی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد نصب شده است که گردشگران خارجی می‌توانند با سپردن ارز خود، توریست کارت دریافت کنند.
   صبوری به برگزاری نمایشگاه کتاب توسط این بانک نیز اشاره کرد و افزود: بانک شهر به عنوان تنها عامل وزارت فرهنگ و ارشاد در نمایشگاه کتاب استانی و ارایه خدمات بانکی و توزیع بن‌های الکترونیک کتاب فعالیت کرد که در این راستا در منطقه یک، بانک شهر در ۵ نمایشگاه کتاب در۵ شهر و در ۴ استان کشور حضور داشت و توانست جمعا 48 هزار و 450 بن کتاب با یارانه ۵ میلیارد و 100 میلیون ریال و کل اعتبار مبلغ ۲۵ میلیارد و 500 میلیون ریال توزیع کند.
   بانک شهر یار مدیریت شهری مشهد
   وی خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات بانک شهر، مشارکت در تامین مالی پروژه‌های شهری به ویژه در حمل و نقل شهری است که یکی از بارزترین پروژه‌هایی که بانک شهر با انتشار 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت آن را یاری کرد، خط ۲ قطار شهری مشهد بود که در بهمن ماه سال جاری افتتاح شد‌......
   رییس سرپرستی منطقه یک بانک شهر با اشاره به پرداخت تسهیلات 45 میلیارد تومانی جهت خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس به شهرداری مشهد، ادامه داد: به زودی 400 میلیارد تومان اوراق صکوک برای خرید ناوگان خط 2 قطار شهری مشهد توسط بانک شهر منتشر می‌شود.
   صبوری در مورد دیگر همکاری‌ها با مدیریت شهری نیز گفت: همچنین بانک شهر جهت ارایه خدمات به زائران حضرت رضا (ع) با استقرار یک دستگاه شهرنت و یک دستگاه خودروی خودپرداز سیار در کمپ زائرپذیر غدیر در ورودی شهر تمام خدمات بانکی را در دسترس زائران قرار می‌دهد.
   وی افزود: تجهیز خط یک مترو به ۱۲ دستگاه ATM، تجهیز ۱۰ بازار ارزاق عمومی شهرداری به ATM  و همچنین تجهیز کلیه بازارهای شهرداری به دستگاه کارتخوان PC POS از دیگر اقدامات صورت گرفته است.
   رییس سرپرستی منطقه یک بانک شهر در مورد خدمات نوروزی این بانک نیز بیان کرد: از تاریخ ۲۱ اسفندماه جاری لغایت ۱۵ فروردین 96 سقف مبلغ روزانه برداشت وجه نقد از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک (به صورت درون بانکی ) از مبلغ 200 هزار تومان به مبلغ 500 هزار تومان افزایش یافته است.همچنین شهروندان می‌توانند از 29 اسفندماه از تمام شهرنت‌ها پول نو مورد نیاز خود را دریافت کنند.
   صبوری از افتتاح شعبه بولوار هاشمیه مشهد در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: نظر به استقبال خوب مردم مشهد از ارایه خدمات بانک شهر و به جهت ارایه هر چه بهتر خدمات و توسعه فضای شعب، دوازدهمین شعبه شهر مشهد در  اوایل سال آینده در بولوار هاشمیه افتتاح خواهد شد .
   وی در مورد افتخارات کسب شده توسط بانک شهر نیز گفت: بانک شهر بالاترین نشان جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی را به خود اختصاص داده است و همچنین بانک شهر به انتخاب مردم به عنوان یکی از ۵ بانک محبوب کشور معرفی شده است.
    احمد پورمنفردی

   کلید واژه ها: قطارشهری - مشهد - بانک شهر -
   تعداد بازدید: 734
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .