•  
   منبع خبر : 1000
   تعداد بازدید: 488
   کد: 122165
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
   شهردار منطقه 9 مشهد در مرکز 137 عنوان کرد:

   تلاش برای ایمن‌سازی گودبرداری‌های رها شده در منطقه 9 مشهد

   شهروند دیگری خواستار جلوگیری از راه‌بندان مقابل بیمارستان فارابی شد که شهردار منطقه از پیگری موضوع خبر داد.
   تلاش برای ایمن‌سازی گودبرداری‌های رها شده در منطقه 9 مشهد

   شهردار منطقه 9 مشهد گفت: از تلاش برای ایمن‌سازی گودبرداری های رهاشده در منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسنعلی رجب زاده با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد به تماس‌های مردمی پاسخ گفت.
   در این راستا شهروندی که خود را ساکن مجتمع پایدار عنوان کرد و گفت: در این محدوده سطل‌های زباله خیابانی توسط شهرداری دیر به دیر تخلیه می‌شود که باعث ایجاد بوی نامناسب و آلودگی در محل شده است.
   شهردار منطقه 9 مشهد در پاسخ گفت: پیمانکاران موظف هستند به صوررت روزانه سطل‌های زباله را تخلیه و نظافت لازم را به انجام رسانند که اگر این مهم صورت نپذیرفته به پیمانکار مربوطه تذکر داده خواهد شد.
   شهروند دیگری در تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد از به طول انجامیدن پروسه صدور پروانه ساختمانی در منطقه 9 گلایه کرد که شهردار منطقه از این شهروند خواست تا مدارک خود را برای پیگیری به وی ارائه نماید.
   شهروند دیگری در خصوص سدمعبر برخی مغازه ها در پیاده روهای این محدوده گلایه کرد که رجب‌زاده در پاسخ اظهار کرد: طبق قانون هرگونه سدمعبر ممنوع بوده و در صورت عدم جمع‌آوری، فرد خاطی به دادگاه معرفی می‌شود.
   کنده کاری در خیابان هفت تیر 8 و عدم ترمیم مجدد آن گلایه شهروند دیگری بود که شهردار منطقه 9 در پاسخ بیان کرد: به مسئولان نواحی دستور داده شده تا تمام کنده کاری‌ها را شناسایی و ترمیم نمایند.
   یکی از ساکنان خیابان شهید صیادشیرازی 32 خواستار یک طرفه شدن این معبر به دلیل ایجاد راه‌بندان شد که این مدیر شهری در پاسخ بیان کرد: برخی با یک طرف کردن مخالف و عده‌ای موافق هستند و باید کارشناسان ترافیکی از این محدوده بازدید و تصمیم لازم را اخذ نمایند.
   درخواست نصب تابلوی «مطلقا ممنوع» در اطراف میدان جام عسل توسط شهروند دیگری با شهردار منطقه 9 در میدان گذاشته شد که رجب‌زاده قول پیگیری موضوع را داد.
   کنده کاری در بولوار نماز یک و ایجاد مشکلات برای مردم گلایه شهروند دیگری بود که شهردار منطقه در پاسخ تاکید کرد: اقدامات عمرانی در این محدوده در حال انجام است وبه دلیل بارندگی بخشی از کار با کندی مواجه شده که امیدواریم هرچه سریعتر تکمیل شود.
   یکی از ساکنان بولوار شهید صارمی 35 از ایجاد راه‌بندان به دلیل فعالیت یک باشگاه ورزشی در این معبر گلایه کرد و خواستار پیگیری موضوع توسط شهرداری شد که رجب‌زاده در پاسخ از بازدید کارشناسان ترافیک از این محدوده برای رفع مشکل خبر داد.
   رهاسازی گودبرداری یک ساختمان در خیابان حافظ 23 و ایجاد خطر برای همسایگان در تماس شهروند دیگری با شهردار منطقه 9 در میان گذاشته شد که این مدیر شهری در پاسخ گفت: بازدید از گودبرداری‌های رها شده و خطرناک در منطقه را آغاز کرده‌ایم و با مالکان آنها مذاکره می‌کنیم که اگر به نتیجه‌ای نرسید اقدامات لازم از جمله محصور کردن آنها را انجام خواهیم داد.
   شهروند دیگری خواستار واگذاری غرفه در بوستان‌های منطقه 9 برای ارائه محصولات خود شد که رجب‌زاده در پاسخ گفت: شهرداری به صورت موردی نمایشگاه‌هایی را در منطقه برگزار می‌کند که می‌توانید درخواست خود را به فرهنگی منطقه 9 ارائه نماید تا مورد رسیدگی قرار گیرد.
   یکی از شهروندان خیابان حق‌شناس 4 از فعالیت مغازه صافکاری و بی نتیجه بودن پیگیری‌ها برای رفع مزاحمت‌های این واحد صنفی گلایه کرد که شهردار منطقه 9 در پاسخ اظهار کرد: موضوع از مسیر کمیسیون ماده 20 دنبال خواهد شد.
   شهروند دیگری خواستار جلوگیری از راه‌بندان مقابل بیمارستان فارابی شد که شهردار منطقه از پیگری موضوع خبر داد.
   استقرار سطل‌های زباله بزرگ مقابل منزل یکی از شهروندان ساکن خیابان شهید صیاد شیرازی و ایجاد مشکلات بهداشتی برای ساکنان گلایه دیگری بود که شهردار منطقه قول بازدید از محل را داد.
   درخواست آسفالت نماز 21 در تماس با شهروند دیگری با مرکز 137 عنوان شد که شهردار منطقه 9 در پاسخ از پیگیری موضوع خبر داد.


    

   تعداد بازدید: 488
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .