•  
   منبع خبر : 1000
   تعداد بازدید: 628
   کد: 122168
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
   شهردار منطقه 10 مشهد خبر داد:

   برنامه‌ریزی برای آسفالت معابر منطقه 10 در بهار سال آینده

   یکی از ساکنان خیابان راستی ٤٦ خواستار پیاده‌رو سازی در منطقه شد که این مدیر شهری از اجرای طرح پیاده‌رو سازی در منطقه خبر داد.
   برنامه‌ریزی برای آسفالت معابر منطقه 10 در بهار سال آینده

   شهردار منطقه 10 مشهد از آسفالت معبر منطقه در بهار سال آینده خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد،سعید حسینقلی ‌زاده مقدم با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد به تماس‌های شهروندان پاسخ گفت.
   شهروندی طی تماس با این مرکز از وجود درختان فرسوده در منطقه گلایه داشت و خواستار حرص این درختان شد که این مدیر شهری قول بررسی موضوع را داد.
   یکی از ساکنان خیابان رستگاری ٥ از وجود مشاغل مزاحم در منطقه گلایه داشت که مقدم قول بازدید از محل را داد.
   یکی از ساکنان خیابان امام هادی(ع) با اشاره به ترافیک منطقه خواستار یک طرفه کردن خیابان‌های فرعی در این منطقه شد که شهردار منطقه ١٠ در پاسخ به این شهروند اظهار کرد: با توجه به عرض کم خیابان‌های منطقه امکان‌پذیر نیست.
   یکی از شهروند ان طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی ١٣٧از وجود کانال بزرگ در منطقه یوسفی که عامل جمع شدن آب در هنگام بارندگی شده است گلایه داشت که این مدیر شهری در پاسخ به این شهروند قول بازدید از محل را داد.
   یکی از ساکنان خیابان آزادی ١٥٣ طی تماس با مرکز ١٣٧از خرابی آسفالت این خیابان گلایه داشت که شهردار منطقه در پاسخ گفت: به دلیل سردی هوا آسفالت خیابان‌ها در بهار انجام می‌شود.
   یکی از ساکنان خیابان توس ٦٤ از وجود مشاغل مزاحم از جمله آهن فروش‌ها که باعث سر و صدا و ایجاد مزاحمت در منطقه شده است، گلایه داشت که این مدیر شهری در پاسخ به این شهروند گفت: این موضوع مربوط به صنف آهن‌فروشان می‌شود که تلاش می‌کنیم آنها را ساماندهی کنیم.
   یکی از ساکنان خیابان امامیه در گفت و گو با شهردار منطقه 10 از عدم آسفالت مجدد این خیابان بعد از اتمام طرح فاضلاب شهری گلایه داشت که این مدیر شهری در پاسخ گفت: شرکت‌های خدماتی موظف هستند تا پس از اتمام پروژه کنده کاری‌های انجام شده را ترمیم کنند.
   یکی از ساکنان خیابان یوسفی ١٦ از عدم جمع‌آوری درخت افتادن شده در این خیابان گلایه داشت که این مدیر شهری قول بررسی موضوع را داد.
   یکی از ساکنان خیابان راستی ٤٦ خواستار پیاده‌رو سازی در منطقه شد که این مدیر شهری از اجرای طرح پیاده‌رو سازی در منطقه خبر داد.


    

   تعداد بازدید: 628
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .