•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 389
   کد: 122406
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
   با هدف حفظ حقوق بیت‌المال و جلوگیری از تغییر کاربری‌ها صورت می‌گیرد؛

   آماده‌باش اکیپ‌های گشت حفاظتی نظارتی در حریم شهر همزمان با نوروز 96

   اکیپ‌های گشت و نظارت از 25 اسفند تا 25 فروردین به صورت ویژه در محدوده شهر، ارتفاعات و حریم فعال خواهد بود.
   آماده‌باش اکیپ‌های گشت حفاظتی نظارتی در حریم شهر همزمان با نوروز 96

   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد از آماده‌باش ویژه اکیپ‌های گشت حفاظتی نظارتی ارتفاعات جنوبی، اراضی حریم و محدوده شهر مشهد در نوروز 96 خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حسین‌نژاد با بیان این مطلب افزود: شورای حفظ حقوق بیت‌المال با هماهنگی دادستان عمومی انقلاب مشهد تشکیل شد که اداره راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد، عضو آن و در زیر مجموعه دادستانی فعالیت دارند.
   وی بیان کرد: با تشکیل آن قرار بر این شد که در قالب حفظ حقوق بیت‌المال از تغییرات کاربری و تخریب اراضی در ارتفاعات و اراضی حریم و محدوده شهر مشهد جلوگیری شود و اکیپ‌های گشت حفاظتی نظارتی بر این امر نظارت کنند تا هیچ‌گونه تبعیضی در حقوق بیت‌المال صورت نگیرد.
   راه‌اندازی پایگاه مشترک حفاظتی نظارتی ارتفاعات جنوبی
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد ابراز کرد: همچنین در این راستا، طی مذاکرات صورت پذیرفته بین مدیریت حریم و ارتفاعات، پایگاه مشترک حفاظتی نظارتی ارتفاعات جنوبی از بهمن ماه سال جاری به صورت فضایی مشترک برای این مدیریت و اداره کمربند سبز جنوبی در بولوار نماز، تجهیز و راه‌اندازی شد که اداره نظارت مدیریت ارتفاعات جنوب در ایام نوروز در این پایگاه مستقر خواهد شد.
   حسین‌نژاد خاطر نشان کرد: اکیپ‌های گشت و نظارت به صورت ویژه و مشارکتی بین اداره مهندسی نظارت بر ساخت و سازها و کمربند سبز با تعدادی خودرو و نیرو، در ایام نوروز امسال در سطح شهر فعال خواهد بود.
   وی یادآور شد: در این راستا مدیریت ارتفاعات جنوب از اسفند ماه سال جاری، با تجهیز 4 گشت حفاظتی نظارتی حریم شهر به صورت برون‌سپاری، اقدام کرده است.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد به راه‌اندازی گشت‌های مشترک در اراضی ارتفاعات و حریم شهر اشاره کرد و افزود: گشت‌های مشترک در اراضی ارتفاعات و حریم شهر از بهار سال 96 و همزمان با بالارفتن تقاضا برای ساخت و سازهای غیرمجاز فعال خواهد شد.
   حسین‌نژاد اظهار کرد: اکیپ‌های گشت و نظارت از 25 اسفند تا 25 فروردین به صورت ویژه در محدوده شهر، ارتفاعات و حریم فعال خواهد بود.
   وی ادامه داد: بحث نظارت محدوده شهر را اکیپ‌های گشت و نظارت مهندسی نظارت بر ساخت و سازها، ارتفاعات و حریم شهر را کلیه اکیپ‌های گشت و نظارت شورای حفظ حقوق بیت‌المال و خود مدیریت ارتفاعات جنوب عهده‌دار هستند.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد اضافه کرد: بحث نظارت خارج از حریم شهر مشهد نیز توسط اکیپ‌های گشت و نظارت فرمانداری صورت می‌گیرد.
   حسین‌نژاد یادآور شد: طی یک سال گذشته، نظارت بر ارتفاعات جنوبی با استفاده از اخبار واصله از شهروندان و با بهره‌گیری از امکانات شخصی مدیریت و کارکنان این مجموعه صورت می‌پذیرفت که با گسترش پهنه ارتفاعات جنوبی، نظارت‌ها در اراضی حریم صورت گرفته است.
   زهرا غلامی

    

   تعداد بازدید: 389
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .