•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 639
   کد: 122453
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۲۶
   جانشین شهردار در دبیرخانه مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام:

   سه‌زبانه شدن 137، گامی برای تبدیل مشهد به مرکز تبادلات بین‌المللی است

   شهرداری مشهد به عنوان یکی از نهادهای تاثیرگذار در ۲۰۱۷ نقشه‌ راهی را در این خصوص تدوین کرده و برنامه‌ریزی مشخصی را برای رسیدن به اهداف خود از معرفی مشهد به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی در سال ۲۰۱۷ انجام داده است.
   سه‌زبانه شدن 137، گامی برای تبدیل مشهد به مرکز تبادلات بین‌المللی است

   جانشین شهردار در دبیرخانه مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام گفت: سه‌زبانه شدن 137، گامی موثر و مطلوب برای تبدیل مشهد به مرکز تبادلات بین‌المللی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی‌اصغر عنابستانی در آیین رونمایی از طرح‌‎های حوزه بین‌الملل شهرداری و همچنین برگزاری دومین جشنواره شهرنگار که در محل تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: برای تسهیل در امر زیارت به زیرساخت‌هایی نیاز است که بتواند آسایش و آرامش هر زائر بارگاه منور و ملکوتی امام رضا(ع) را تامین کند.
   وی با اشاره به سه‌زبانه شدن مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد ادامه داد: این موضوع نیز نقطه آغاز و به نوعی اول عشق است و باید اقدامات گسترده‌ای در این خصوص صورت بگیرد.
   مشاور عالی شهردار مشهد با بیان اینکه مشهد می‌تواند به عنوان مرکز تعاملات بین‌المللی جهان اسلامی تبدیل شود، عنوان کرد: در این راستا مشهد باید از فرصت‌های فرهنگی، اقتصادی و دیپلماسی استفاده کند لذا برنامه‌ریزی‌های متعددی را برای تبدیل مشهد به مرکز تعاملات بین‌المللی جهان اسلام انجام داده‌ایم.
   عنابستانی اضافه کرد: شهرداری مشهد به عنوان یکی از نهادهای تاثیرگذار در ۲۰۱۷ نقشه‌ راهی را در این خصوص تدوین کرده و برنامه‌ریزی مشخصی را برای رسیدن به اهداف خود از معرفی مشهد به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی در سال ۲۰۱۷ انجام داده است.

    

   تعداد بازدید: 639
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .