•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 683
   کد: 122460
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۲۶
   مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   فعالیت 200 بانو تاکسیران در مشهد/ راه‌اندازی سامانه خرید و فروش تاکسی در بهار 96

   سامانه خدمت به دنبال امکان خرید و فروش تاکسی، خدمات پزشکی، تخفیفات فروشگاهی، قرارداد بیمه و از این قبیل امکانات هستیم.
   فعالیت 200 بانو تاکسیران در مشهد/ راه‌اندازی سامانه خرید و فروش تاکسی در بهار 96

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با بیان اینکه 200 بانو تاکسیران در مشهد فعال هستند، گفت: سامانه خرید و فروش تاکسی در بهار 96 راه‌اندازی می‌شود.
   سید مهدی علوی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد در ارتباط با تاکسیرانان بانوان اظهار کرد: در شبکه سرویس مدارس ما تعداد زیادی راننده خانم فعال هستند اما در سازمان تاکسیرانی 200 راننده خانم فعال هستند.
   وی با اشاره به ایجاد سامانه خدمت تصریح کرد: در این سامانه به دنبال امکان خرید و فروش تاکسی، خدمات پزشکی، تخفیفات فروشگاهی، قرارداد بیمه و از این قبیل امکانات هستیم.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: در حوزه خرید و فروش تاکسی باید صحت خودرو تایید شود و بر همین اساس هنوز این سامانه عملیاتی نشده و به محض اینکه سامانه جامع ما بارگذاری و اطلاعات کل ناوگان و مالکین مشخص شود، این سامانه کار خود را آغاز می‌کند.
   علوی‌مقدم بیان کرد: خرید و فروش تاکسی و یا راننده کمکی نیز در این سامانه دیده شده که امیدواریم در سه ماهه نخست سال 96 به بهره‌برداری برسد.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 683
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .