•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 416
   کد: 122552
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری ویژه برنامه متفاوت «نوروز با شهدا» در آرامستان بهشت رضا(ع)

   در سال جاری نیز تلاش کردیم با توجه به تاکیدات شورای اسلامی شهر مقدس مشهد در راستای اقتصاد مقاومتی از تولیدات داخلی این سازمان در طرح‌های استقبال از بهار گام‌های بلندی برداریم.
   برگزاری ویژه برنامه متفاوت «نوروز با شهدا» در آرامستان بهشت رضا(ع)

   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از برگزاری ویژه برنامه متفاوت «نوروز با شهدا» در آرامستان بهشت رضا(ع) خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن کریمدادی در این خصوص گفت: این مراسم باشکوه با حضور جمعی از خانواده‌های شهدا، مسوولان ارشد کشوری و لشکری از ساعت 9:30 الی 14 دوشنبه 30 اسفندماه در حسینیه گلزار مطهر شهدای آرامستان بهشت رضا(ع) برگزار می‌شود.
   وی افزود: در این مراسم هنرمندانی همچون سید جواد هاشمی، سید حمیدرضا برقعی، حامد زمانی و حجت‌الاسلام حاج علی اکبری حضور خواهند داشت..
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد در خصوص برنامه‌های استقبال از بهار بیان کرد: با برگزاری جلسات مداوم در سازمان جهت هماهنگی و برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌های سال 96 و استقبال از بهار، تمهیداتی را اتخاذ کرده‌ایم و خداروشکر اقدامات خوبی صورت گرفته است.
   کریمدادی عنوان کرد: در سال جاری نیز تلاش کردیم با توجه به تاکیدات شورای اسلامی شهر مقدس مشهد در راستای اقتصاد مقاومتی از تولیدات داخلی این سازمان در طرح‌های استقبال از بهار گام‌های بلندی برداریم.
   وی تصریح کرد: پاک کردن چهره آرامستان از آلودگی بصری و هدیه بهاری به شهروندان جهت قدردانی از جمله اقدامات استقبال از بهار است.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین با برنامه‌ریزی‌های مختلف در قالب اجرای طرح استقبال از بهار اقداماتی دیگری شامل نصب 6 المان گل، رنگ‌آمیزی جداول، رنگ‌آمیزی 7000 مترمربع از جداره‌ها و رنگ‌آمیزی مبلمان پارکی، نظافت و شستشوی 5000 مترطول از معابر و جدول‌ها، اهدا سبزه عید به شهروندان، کاشت انواع گل فصلی و دائمی و تحویل کیسه زباله به شهروندان در روز طبیعت انجام می‌شود.
    

   تعداد بازدید: 416
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .