•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 446
   کد: 122562
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
   رییس گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری هشتمین فرآیند جذب مشاور جوان در سال 95

   از افراد شرکت‌کننده در آزمون، 7 جوان به شورای جذب دعوت شدند که پس از مصاحبه در حوزه‌های مدیریت شهری، روانشناسی، اعتقادی، تخصصی و... تنها 2 نفر به عنوان مشاور جوان آزمایشی پذیرفته شدند.
   برگزاری هشتمین فرآیند جذب مشاور جوان در سال 95

   رییس گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد از برگزاری هشتمین فرآیند جذب در سال 95 خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی قاسم‌پور اظهار کرد: در هشتمین فرآیند جذب سال جاری، 43 جوان تحصیلکرده در کارگاه آموزشی که شامل سه کلاس 2 ساعته، شرکت کردند.
   وی در ادامه افزود: کلاس اول مبانی مدیریت شهری و آشنایی با شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد توسط حسین حسامی، مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد و عضو هسته گزینش استانداری خراسان رضوی، تدریس شد.
   رییس گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد همچنین بیان کرد: موضوعات کلاس‌های دوم و سوم معرفی گروه مشاوران جوان و آشنایی با امور مشاوران و وظایف مشاور جوان بود که به ترتیب توسط مرتضی رضوی‌نژاد، مدیر برنامه‌ریزی و ارزیابی گروه مشاوران و مسعود وطن‌خواه، مسوول امور مشاوران تدریس گردید.
   قاسم‌پور تصریح کرد: از 43 شرکت‌کننده در فرآیند جذب، 25 نفر آنان در آزمون حضور یافتند و دیگر افراد جهت داشتن وقت بیشتر برای مطالعه از این مرحله انصراف دادند تا در آزمون فرآیند جذب سال جدید با افزایش اطلاعات خود در حوزه مدیریت شهری بتوانند نمره قبولی اخذ کنند.
   وی به قبولی 7 نفر در آزمون جذب مشاور جوان از 25 شرکت‌کننده اشاره کرد و گفت: از افراد شرکت‌کننده در آزمون، 7 جوان به شورای جذب دعوت شدند که پس از مصاحبه در حوزه‌های مدیریت شهری، روانشناسی، اعتقادی، تخصصی و... تنها 2 نفر به عنوان مشاور جوان آزمایشی پذیرفته شدند.

    

   تعداد بازدید: 446
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .