•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 314
   کد: 122731
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
   فرمانده انتظامی خراسان رضوی:

   نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» کاری به‌یاد ماندنی است

   البته آنچه مهم است این است که این نمایشگاه با کارهای تبلیغاتی مناسب برای معرفی این نمایشگاه است تا همه مردم از برگزاری آن مطلع شده و برای بازدید اقدام کنند.
   نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» کاری به‌یاد ماندنی است

   فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» کاری جالب و به یاد ماندنی است.
   به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد مقدس، سردار امیری‌مقدم در حاشیه مراسم افتتاحیه شهرک تاریخی «مشهد دوست داشتنی» اظهار کرد: شهر مشهد دارای هویت چند هزار ساله است که لازم است این هویت به نسل جدید شناسانده شود.
   وی افزود: برگزاری این نمایشگاه یکی از اقدامات در این راستا می‌باشد که با به تصویر کشیدن و با به نمایش گذاشتن مقاطع مختلف تاریخ شهر، سعی در بازسازی هویت مشهد داشته است.
   فرمانده انتظامی خراسان رضوی پیشنهاد داد به دلیل اینکه برگزاری نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» نیازمند فضای وسیعی می‌باشد، بهتر است تا اینگونه نمایشگاه‌ها در چند نقطه از شهر برگزار شود تا همه شهروندان بتوانند با کمترین طی مسافت برای بازدید اقدام نمایند.
   امیری‌مقدم خاطرنشان کرد: البته آنچه مهم است این است که این نمایشگاه با کارهای تبلیغاتی مناسب برای معرفی این نمایشگاه است تا همه مردم از برگزاری آن مطلع شده و برای بازدید اقدام کنند.
   احمد پورمنفردی
    

   تعداد بازدید: 314
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .