•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 279
   کد: 122735
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد مقدس خبر داد:

   اسکان بیش از 8 هزار زائر در مراکز اسکان شهرداری مشهد طی 2 شب گذشته

   29 اسفندماه 95، 4515 محصول اطلاع‌رسانی و فرهنگی در بین زائران و مسافران نوروزی توزیع شد و در مجموع 45 هزار و 110 نفر در ایستگاه‌های استقبال از زائر پذیرایی شدند.
   اسکان بیش از 8 هزار زائر در مراکز اسکان شهرداری مشهد طی 2 شب گذشته

   مدیر امور گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد مقدس از اسکان بیش از 8 هزار نفر از زائران و مسافران نوروزی طی 2 شب گذشته در مراکز اسکان خبر داد.
   به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد مقدس، علی قناویزچی با اعلام این خبر اظهار کرد: در حوزه اسکان زائر 20 مرکز اسکان در نظر گرفته شده است .
   وی افزود: طی 2 شب گذشته و با آغاز سفرهای نوروزی، مراکز اسکان نورزوی شهرداری پذیرای بیش از 8 هزار نفر از زائران بوده است.
   مدیر امور گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد مقدس خاطرنشان کرد: ایستگاه‌های استقبال از زائر نیز در 4 ورودی شهر فعال بوده و در حال پذیرایی از زائران در ورودی جاده قوچان، جاده نیشابور، پایانه مسافربری و همچنین راه آهن هستند.
   قناویزچی تصریح کرد: نمایشگاه سوغات و صنایع دستی استان‌های کشور نیز در ایام نوروز در عرصه میدان شهدا و همچنین نقاط مختلف شهر دایر است تا زائران و مجاوران بتوانند نسبت به خرید تولیدات داخلی و سوغات مورد نیاز خود اقدام کنند.
   وی ادامه داد: همچنین 10 کیلومتر از ورودی ریل راه آهن تا ایستگاه راه آهن پاک‌سازی شده و با نقاشی دیواری زیباسازی گردیده است.
   وی گفت: ثبت نام طرح نایب الزیاره نیز از امروز با استفاده از سامانه 021000188 آغاز می‌شود که شهروندان مشهدی با ارسال 4دد 2 و زائران با ارسال عدد یک میتوانند در ان طرح عضو شده و نایب الزیاره سایر مردم شوند.
   مدیر امور گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد بیان دکرد: پاسخگویی به 400 تماس زائران توسط تلفن ملی راهنمای زائر نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته روز گذشته 29 اسفندماه در راستای استقبال از بهار 96 است.
   به گفته قناویزچی، روز گذشته 6297 نفر در مراکز اسکان شهرداری مشهد اسکان داده شدند همچنین 7595 نفر از زائران از خدمات ایستگاه‌های زائر استفاده کردند ضمن اینکه 258 نفر در مساجد شابنه روزی پذیرش و اسکان داده شدند.
   وی اظهار کرد: 29 اسفندماه 95، 4515 محصول اطلاع‌رسانی و فرهنگی در بین زائران و مسافران نوروزی توزیع شد و در مجموع 45 هزار و 110 نفر در ایستگاه‌های استقبال از زائر پذیرایی شدند.
   احمد پورمنفردی

    

   کلید واژه ها: اسکان - شهرداری مشهد - نوروز -
   تعداد بازدید: 279
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .