•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 146
   کد: 122745
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
   استاندار خراسان رضوی در جریان بازدید از المان‌ها و اقدامات شهرداری مشهد در حوزه استقبال از بهار 96 :

   شهرداری مشهد استقبال خوبی را از زائران نوروز 96 انجام داده است

   در زمینه حمل و نقل عمومی شهر نیز با توجه به افتتاح خط 2 قطار شهری مشهد خدمت‌رسانی بسیار خوبی به شهروندان شهر امام رضا(ع) صورت می‌گیرد.
   شهرداری مشهد استقبال خوبی را از زائران نوروز 96 انجام داده است

   استاندار خراسان رضوی گفت: در حال حاضر شهرداری مشهد استقبال خوبی را از زائران نوروز 96 انجام داده است.
   به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد، علیرضا رشیدیان در جریان بازدید از المان‌ها و اقدامات شهرداری مشهد در حوزه استقبال از بهار 96 با تقدیر از این مجموعه برای اهتمام ویژه به حوزه زائران اظهار کرد: نهادهای دولتی در قالب 12 کمیته تخصصی ذیل ستاد خدمات سفر استان، امر خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی را به صورت 24 ساعته انجام می‌دهند.
   وی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی استان برای پذیرایی از زائران بارگاه منور رضوی آمادگی کامل دارند، مهمان‌نوازی را از سنن دیرینه ایرانیان دانست و افزود: با برگزاری جلسات مستمر ستاد خدمات سفر و اتخاذ تصمیمات اجرایی از ماه‌های گذشته، استان برای حضور مسافران آماده است.
   استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه توسعه صنعت گردشگری در این استان از رویکردهای اصلی دولت تدبیر و امید است، تاکید کرد: مشهد 2017، به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، گردشگری حلال و پاک را به نمایش می‌گذارد و این قطعا می‌تواند دستاوردهای بسیار ارزشمندی را برای کشور به همراه داشته باشد.
   رشیدیان توجه به صنعت گردشگری را در خراسان رضوی ضروری دانست و خاطرنشان کرد: شهر مشهد باید خود را برای پذیرایی از زائران و مسافران کشورهای مختلف دنیا آماده کند و در این زمینه باید زیرساخت‌های مناسب مد نظر قرار گیرد.
   وی تصریح کرد: دولت به تنهایی نمی‌تواند زیرساخت‌های صنعت گردشگری را در کشور و در خراسان رضوی تامین کند و برهمین اساس سرمایه‌گذاران نقش مهمی را در این زمینه ایفا می‌کنند.
   استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: باید شرایط به گونه‌ای فراهم شود که سرمایه‌گذاران خارجی بتوانند در کنار سرمایه‌گذاران داخلی به توسعه و رونق صنعت گردشگری کمک کنند.
   رشیدیان گفت: در دولت یازدهم به موضوع صنعت گردشگری و سرمایه‌گذاری در این عرصه و فراهم کردن شرایطی مناسب برای حضور گردشگران خارجی بیش از گذشته توجه شده است.
   وی همچنین از پیش‌بینی افزایش 8 درصدی تعداد زائران و مسافران نوروزی شهر مشهد خبر داد و عنوان کرد: در زمینه حمل و نقل عمومی شهر نیز با توجه به افتتاح خط 2 قطار شهری مشهد خدمت‌رسانی بسیار خوبی به شهروندان شهر امام رضا(ع) صورت می‌گیرد.
   استاندار خراسان رضوی همچنین با اشاره برپایی مجدد نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» خاطرنشان کرد: این نمایشگاه به نوعی می‌تواند در جهت تجدید هویت شهر مشهد گام‌هایی اساسی بردارد و از شهرداری مشهد به خاطر این توجه سپاسگزارم.

    

   تعداد بازدید: 146
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .