•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 171
   کد: 122748
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
   خدمتی دیگر از مدیریت شهری مشهد در نوروز 96 صورت گرفت؛

   بازگشایی چهارراه برق در خیابان طبرسی

   طبق برنامه زمانبندی قرار بود این محور اردیبهشت ماه سال آینده بازگشایی شود.
   بازگشایی چهارراه برق در خیابان طبرسی

   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد از بازگشایی محور چهارراه برق در خیابان طبرسی بعد از چند سال همزمان با آغاز سال 96 خط داد.
   به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد، کیانوش کیامرز در جریان بازگشایی از این محور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: چهارراه برق در خیابان طلاب و یا بهتر بگوییم بولوار طبرسی یکی از مهم‌ترین نقاط عبوری خط 2 قطارشهری مشهد است که در طول چند سال گذشته به دلیل اجرای عملیات این خط مسدود و مسیرهای انحرافی برای این محور تعبیه شده بود.
   وی با بیان اینکه طبق برنامه زمانبندی قرار بود این محور اردیبهشت ماه سال آینده بازگشایی شود، افزود: با این حال به دلیل این که عیدی خوبی را به شهروندان ساکن به این محدوده و همچنین زائران بارگاه منور رضوی بدهیم، 2 ماه زودتر اقدام به بازگشایی این خیابان کردیم.
   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد همچنین از بارگیری نخستین رام قطار مونتاژ شده توسط کارخانه واگن‌سازی تهران خبر داد و متذکر شد: این قطار به احتمال زیاد روز سوم یا چهارم فروردین ماه به مشهد می‌رسد و با انجام تست‌های اولیه از 15 فروردین با اضافه شدن به رام‌های موجود، سرفاصله زمانی رسیدن قطار به ایستگاه را در خط اندکی کاهش می‌دهد.
    

   تعداد بازدید: 171
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .