•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 122
   کد: 122749
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
   قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در جریان بازدید از طرح‌های استقبال از بهار 96:

   اقدامات استقبال از بهار شهرداری مشهد تحولی بزرگ را در شهر رقم زده است

   آستان قدس رضوی نیز هم‌پای سایر دستگاه‌های خدمت‌رسان، اقدامات ارزنده‌ای را برای رفاه حال زائران انجام داده است.
   اقدامات استقبال از بهار شهرداری مشهد تحولی بزرگ را در شهر رقم زده است

   قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: اقدامات استقبال از بهار شهرداری مشهد اعم از نصب المان‌ها و گل کاری‌های صورت گرفته تحولی بزرگ را در شهر رقم زده است.
   به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد، سید مرتضی بختیاری در جریان بازدید از المان‌ها و همچنین استقبال از زائران شهر مشهد در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به توزیع 140 هزار وعده صبحانه میان زائران حضرت رضا(ع) در صحن‌ها و مبادی ورودی شهر مشهد اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های مدونی برای خدمات‌رسانی هرچه بیشتر و بهتر به زائران بارگاه منور حضرت ثامن الحجج(ع) توسط آستان قدس رضوی در ایام نوروز تدارک دیده شده است که امیدواریم رضایت حضرت رضا(ع) را به دنبال داشته باشد.
   وی ادامه داد: بنا به گفته تولیت آستان قدس رضوی در تلاش هستیم تمام زائران شهر مشهد حداقل یک بار تا 15 فروردین ماه معتنم از خوان پربرکت امام رضا(ع) باشند.
   قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به تلاش‌های ستاد خدمات سفر به ویژه استانداری و شهرداری مشهد عنوان کرد: آستان قدس رضوی نیز هم‌پای سایر دستگاه‌های خدمت‌رسان، اقدامات ارزنده‌ای را برای رفاه حال زائران انجام داده است.
   بختیاری با بیان اینکه در این ایام در 2 مهمان‌سرا آستان قدس رضوی روزانه 36 هزار وعده غذای گرم طبخ خواهد شد تا از زائران و مجاوران در مهمان‌سرا و مبادی ورودی شهر مشهد پذیرایی شود، متذکر شد: همچنین با مراجعه به محل اسکان زائران در بوستان‌های منتخب شهر مشهد اقدام به توزیع نهار و شام گرم خواهیم کرد.
   وی از توزیع بیش از یک میلیون بسته فرهنگی ویژه جوانان و نوجوانان زائر خبر داد و خاطرنشان کرد: در همین راستا 500 هزار کیک رضوی نیز در این مدت بین زائران بارگاه منور رضوی توزیع خواهد شد.
    

   تعداد بازدید: 122
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .