•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 160
   کد: 122752
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
   شهردار مشهد در جریان بازدید از المان‌ها و اقدامات استقبال از بهار 96:

   مشهد آمادگی کاملی برای پذیرایی از زائران نوروزی دارد

   در همین راستا بیش از 150 المان هنری و فرهنگی در مناطق مختلف شهر تهیه و نصب شده که به نسبت سال گذشته از یک رشد بالاتری برخوردار است.
   مشهد آمادگی کاملی برای پذیرایی از زائران نوروزی دارد

   شهردار مشهد با اشاره به اقدامات حوزه استقبال از بهار در این مجموعه گفت: با انجام این گونه اقدامات می‌توان گفت که شهر مشهد آمادگی کاملی برای پذیرایی از زائران نوروزی دارد.
   به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد، سیدصولت مرتضوی در جریان بازدید از المان‌ها و اقدامات شهرداری مشهد در حوزه استقبال از بهار 96 در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: همه ساله در ایام نوروز بستر مناسبی برای خدمت‌رسانی هرچه مناسب‌تر به زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) به وجود می‌آید و در این زمینه همکاران ما در بخش‌های مختلف شهرداری شبانه‌روزی برای آرامش و آسایش حال مسافران تلاش کرده‌اند.
   وی با اشاره به کاشت بیش از 12 میلیون بوته گل به مناسبت ایام نوروز در سطح شهر مشهد ادامه داد: این تعداد گلکاری فضای شهر را دگرگون کرده و تا جایی که چشم کار می‌کند گل کاشته شده است.
   شهردار مشهد با تقدیر از معاونت فرهنگی و اجتماعی و همچنین مدیریت امور هنری شهرداری مشهد به خاطر اقداماتی که در حوزه استقبال از بهار انجام داده‌اند، عنوان کرد: در همین راستا بیش از 150 المان هنری و فرهنگی در مناطق مختلف شهر تهیه و نصب شده که به نسبت سال گذشته از یک رشد بالاتری برخوردار است.
   مرتضوی همچنین با اشاره به راه‌اندازی مجدد نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: این مجموعه ظرفیت‌های خاص خودش را دارد که امیدواریم مورد رضایت زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی قرار بگیرد.
    

   تعداد بازدید: 160
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .