•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 251
   کد: 122754
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد عنوان کرد:

   ظرفیت نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» برای تبدیل شدن موزه «لوور اسلامی»

   تنها در یک روز از برگزاری این نمایشگاه در ایام دهه فجر بیش از 22 هزار نفر از آن بازدید کردند که همین عوامل باعث شد تا به این نتیجه برسیم.
   ظرفیت نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» برای تبدیل شدن موزه «لوور اسلامی»

   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از ظرفیت شهرک نمایشگاهی «مشهد دوست داشتنی» برای تبدیل شدن به موزه «لوور اسلامی» خبر داد.
   به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد، وحید جلیلی در جریان بازدید استاندار خراسان رضوی، قائم مقام آستان قدس رضوی، شهردار مشهد و جمعی از اعضای شورای اسلامی و مدیران ارشد شهری از المان‌ها و اقدامات شهرداری مشهد در حوزه استقبال از بهار 96 در گفتگو اظهار کرد: کارهای گسترده‌ای از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در حوزه استقبال از بهار 96 صورت گرفته که از جمله آن می‌توان به تهیه و نصب 10 ها المان شهری و همچنین برپایی نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» اشاره کرد.
   وی با اشاره به برپایی این نمایشگاه برای نخستین بار در دهه فجر سال 95 اضافه کرد: با توجه به استقبال بی‌نظیری که در این ایام شد، تصمیم گرفتیم که مرحله دوم این نمایشگاه را با وسعت بیشتر و در قالب یک شهرک نمایشگاهی در خدمت زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی قرار دهیم.
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: تنها در یک روز از برگزاری این نمایشگاه در ایام دهه فجر بیش از 22 هزار نفر از آن بازدید کردند که همین عوامل باعث شد تا به این نتیجه برسیم.

    

   تعداد بازدید: 251
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .