•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 261
   کد: 122755
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
   مدیر عامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد:

   هیچ‌گونه تغییر در سرفاصله حرکت قطارها نداریم

   تا 15 فروردین ماه 96 در روزهای عادی از ساعت 6 الی 22 و در روزهای تعطیل از ساعت 7 الی 22 سرویس دهی در ایستگاه فرودگاه با سرفاصله زمانی 24 دقیقه صورت می‌پذیرد.
   هیچ‌گونه تغییر در سرفاصله حرکت قطارها نداریم

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: هیچگونه تغییر در سرفاصله حرکت قطارها نسبت به روزهای قبل صورت نپذیرفته است و برنامه این شرکت سرویس‌دهی کامل با سرفاصله زمانی حداقل برای عموم مسافران می‌باشد.
   به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد، قاسم طاهری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به تماس‌های مردمی و اظهارنگرانی از افزایش سرفاصله زمانی حرکت قطارهای خط یک قطارشهری به 24 دقیقه در ایام پایانی سال و همچنین تعطیلات نوروزی در طرح ویژه نوروز مترو، این اطمینان را به شهروندان می‌دهیم که هیچگونه تغییر در سرفاصله حرکت قطارها نخواهیم داشت.
   وی از کاهش چهار دقیقه‌ای هدوی خط یک قطارشهری در قبل و بعد از سخنرانی مقام معظم رهبری در روز اول فروردین خبر داد و بیان کرد: همچنین با توجه به افزایش حضور زائران از سراسر کشور در ایام نوروز، شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد، سرویس‌دهی از ایستگاه فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد به انتهای وکیل‌آباد و بالعکس را به میزان 7 ساعت در روز افزایش داده است.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد در خصوص سرویس‌دهی ایستکاه فرودگاه توضیح داد: تا 15 فروردین ماه 96 در روزهای عادی از ساعت 6 الی 22 و در روزهای تعطیل از ساعت 7 الی 22 سرویس دهی در این مسیر با سرفاصله زمانی 24 دقیقه صورت می‌پذیرد.
    

   تعداد بازدید: 261
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .