•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 240
   کد: 122757
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
   به مناسبت سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی؛

   بیش از 2 هزار پوستر «دیدار یار در بهار» بر تاکسی‌های مشهد نصب شد

   سازمان تاکسیرانی با تقویت خطوط خود در محدوده حرم مطهر رضوی به دنبال ارائه خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران است که البته برخی از این خدمات به صورت خودجوش توسط تاکسیرانان به صورت صلواتی ارائه می‌شود.
   بیش از 2 هزار پوستر «دیدار یار در بهار» بر تاکسی‌های مشهد نصب شد

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: به مناسبت سخنرانی مقام معظم رهبری در اولین روز فروردین 96، 2 هزار پوستر ایشان با عنوان «دیدار یار» در بهار بر روی تاکسی‌های شهر مشهد نصب شده است.
   سید مهدی علوی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد اظهار کرد: همه‌ساله زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی این توفیق را دارند که در روز نخست فروردین شنونده سخنان مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی هستند.
   وی افزود: در همین راستا سازمان تاکسیرانی با تقویت خطوط خود در محدوده حرم مطهر رضوی به دنبال ارائه خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران است که البته برخی از این خدمات به صورت خودجوش توسط تاکسیرانان به صورت صلواتی ارائه می‌شود.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد بیان کرد: طبق سنوات گذشته و به مناسبت سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی، 2 هزار پوستر از «دیدار یار در بهار» در بین تاکسی‌های مبادی ورودی و محدوده حرم مطهر رضوی توزیع شده است.
   سید زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 240
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .