•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 425
   کد: 123649
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
   در ایام نوروز صورت گرفت؛

   ثبت حدود 200 هزار تماس با شبکه‌های بیسیم تاکسی/ کاهش شکایت از تاکسیرانان مشهدی

   در مبادی ورودی شهر مشهد اعم از فرودگاه، پایانه‌های مسافربری و راه‌آهن هزار دستگاه تاکسی در نظر گرفته‌شده بود که از تاریخ 25 اسفند تا 13 فروردین حدود 135 هزار سرویس و با میانگین روزانه بیش از 7 هزار سرویس به ثبت رسیده است.
   ثبت حدود 200 هزار تماس با شبکه‌های بیسیم تاکسی/ کاهش شکایت از تاکسیرانان مشهدی

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با بیان اینکه شکایت زائران و مجاوران از تاکسیرانان نسبت به سال گذشته کاهش یافته است، گفت: در ایام نوروز شاهد ثبت 200 هزار تماس با شبکه‌های بیسیم تاکسی بوده‌ایم.
   به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد، سید مهدی علوی‌مقدم اظهار کرد: در ایام نوروز 2 هزار تاکسی فعال در شبکه‌های بیسیم در حال خدمات‌رسانی بودند.
   وی افزود: از تاریخ 25 اسفند تا 13 فروردین حدود 200 هزار تماس با شبکه‌های بیسیم تاکسی برقرار شد که میانگین روزانه 10 هزار تماس به ثبت رسیده است.
   علوی‌مقدم تصریح کرد: در مبادی ورودی شهر مشهد اعم از فرودگاه، پایانه‌های مسافربری و راه‌آهن هزار دستگاه تاکسی در نظر گرفته‌شده بود که از تاریخ 25 اسفند تا 13 فروردین حدود 135 هزار سرویس و با میانگین روزانه بیش از 7 هزار سرویس به ثبت رسیده است.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: خوشبختانه امسال نسبت به سال گذشته شاهد کاهش شکایات زائران و مجاوران از تاکسیرانان بوده‌ایم.
   سید زُهیر موسوی
    

   کلید واژه ها: تاکسی - نوروز - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 425
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .