•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 399
   کد: 123726
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
   قایم مقام ستاد استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد؛

   تلاش همگان، خدمات ارائه شده را نمود ویژه‌ای بخشید

   در مجموع فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در شهرداری مشهد در استقبال از بهار 96 بالغ بر 39 هزار تن پسماند و زباله بین روزهای 26 اسفند تا 14 فرودین جمع‌آوری شد.
   تلاش همگان، خدمات ارائه شده را نمود ویژه‌ای بخشید

   قایم مقام ستاد استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد گفت: همت و تلاش همه دست‌اندرکاران باعث شد خدمات ارائه شده در قالب ستاد نمود ویژه پیدا کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل ا... کاظمی با بیان این مطلب در مراسم تقدیر از دست اندرکاران استقبال از بهار 96 که در سالن همایش‌های تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به آمار ارائه شده، امسال بالغ بر 7 میلیون زائر به مشهد مقدس آمد و همت و تلاش همه دست ‌ندرکاران ستاد استقبال از بهار باعث شد خدمات ارائه شده در این ستاد موثر افتد و نمود ویژه پیدا کند.
   وی با اشاره به رشد 8 درصدی حضور زائران در بهار 96 نسبت به سال قبل در مشهد، عنوان کرد: پیش‌بینی‌های لازم در نظر گرفته شد تا میزبانی از سیل عظیم زائران به درستی صورت گیرد.
   قایم مقام ستاد استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد در ادامه گفت: با مدنظر قرار دادن مشکلات در بهار 95 که برگرفته از آمار نظرسنجی و ارزیابی‌های صورت گرفته است، مسائل شناسایی شد و با هماهنگی‌های صورت گرفته برنامه سال 96 در دستور کار قرار گرفت.
   کاظمی به برگزاری 23 جلسه کارشناسی در حوزه‌های مختلف عمرانی، حمل و نقل، ترافیک و غیره اشاره کرد و بیان داشت: در نتیجه دستورالعمل استقبال از بهار به مناطق و سازمان‌های تابعه اعلام شد.
   وی اظهار کرد: در مجموع فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در شهرداری مشهد در استقبال از بهار 96 بالغ بر 39 هزار تن پسماند و زباله بین روزهای 26 اسفند تا 14 فرودین جمع‌آوری شد.
   قایم مقام ستاد استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد به رفع نقص تابلوهای هشداردهنده و جمع‌آوری 6 هزار تن خاک و نخاله از مناطق اشاره کرد و ادامه داد: جمع‌آوری 291 متکدی آقا و خانم و نگهداری آنان در مراکز تدارک دیده شده، انتقال 1300 چادربرپا شده زائران به کمپ‌های اسکان، اجرای 120هزار تن آسفالت برای لکه‌گیری و نصب 160 المان فرهنگی و زیباآرایی نقاط مختلف سطح شهر از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در ستاد است.
   کاظمی عنوان کرد: همچنین کاشت 12 میلیون بوته گل در قالب طرح‌های مختلف، طراحی 210 مورد گل در میادین، بولوارها و آیلندها، اجرای نقاشی دیواری سطح 2 در مسیر راه‌آهن و اجرای 10هزار مترطول رنگ‌آمیزی و خط کشی آسفالت نیز در این راستا قابل ذکر است.
   وی خاطرنشان کرد: برای سال تحویل و سخنرانی مقام معظم رهبری نیز تدارکات ویژه‌ای صورت گرفت.
   قایم مقام ستاد استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد با اشاره به فعالیت 24 ساعته سازمان ترافیک افزود: علاوه بر این، در حوزه اطلاع‌رسانی بالغ بر 210 هزار مورد انواع محصولات فرهنگی و اطلاع‌رسانی توزیع شد. ضمن اینکه در قالب27 پایگاه راهنمای زائر به 134هزار نفر از زائران خدمات‌رسانی شد و 2563 نفر از تور گردشگری بهره‌مند شدند.
   کاظمی عنوان کرد: همچنین بالغ بر 65 هزار نفر شب خواب در محل‌های اسکان زائران استفاده شد.
   وی در خصوص زلزله 6 ریشتری که امروز صبح به وقوع پیوست، نیز اظهار کرد: عده‌ای ممکن است به منظور اسکان و خواب به پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر مراجعه کنند.
   وی بیان کرد: تا بعدازظهر امروز 400 خودرو در پارک غدیر و 80 خودرو از شهروندان در بوستان پردیس مستقر شدند که ضرورت دارد برای حضور مردم در پارک‌ها آمادگی داشته باشیم.
   قایم مقام ستاد استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد ابراز کرد: امشب و فردا در خصوص بحث برپایی چادر برای اسکان شب ممانعت به عمل نیاید و سرویس‌های بهداشتی 24 ساعته باز باشند. همچنین امنیت پارک‌ها با هماهنگی نیروی انتظامی تامین شود.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 399
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .