•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 442
   کد: 123727
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
   استاندار خراسان رضوی در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد؛

   دستگاه‌ها باید در مسابقه خدمت از هم سبقت بگیرند

   کارهای فرهنگی که با محوریت آستان قدس و شهرداری مشهد صورت گرفت، رشد خوبی داشت و جای تشکر دارد.
   دستگاه‌ها باید در مسابقه خدمت از هم سبقت بگیرند

   استاندار خراسان رضوی گفت: در مسابقه خدمت تمامی دستگاه‌ها هر روز باید از یکدیگر سبقت بگیرند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا رشیدیان با بیان این مطلب در مراسم تقدیر از دست اندرکاران استقبال از بهار 96 که در سالن همایش‌های تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: کار برای خدا از دید خداوند مخفی نمی‌ماند. کسری آثار صدمات و تلفات در زلزله امروز، چیزی نبود جز اینکه خدمات خادمان مردم و زائران امام هشتم(ع) خالصانه بود و خداوند نیز اجر این خدمات را داد.
   وی با اشاره به اینکه زلزله در فریمان تنها یک کشته برجاگذاشت، گفت: از این بابت که تلفات سنگینی به بار نیامد خدا را شکر می‌کنم.
   استاندار خراسان رضوی در ادامه عنوان کرد: نفس‌های پاک با خلوص نیت برای اعتلای نظام اسلامی و خدمت به زائران امام مهربانی‌ها همت می‌کنند، خداوند این خدمت را عبادت می‌شمارد و به واسطه این خدمت خالصانه به مردم ما رحم کرد و زلزله 6 ریشتری که می‌توانست تلفات سنگینی داشته باشد، را کم‌خطر ساخت.
   رشیدیان افزود: این هنر ما نبود، بلکه عنایت خداوند بود که زلزله با این شدت، کمترین آسیب را داشت.
   وی با اشاره به اینکه 27 روستا در جریان زلزله آسیب‌هایی را دیدند، گفت: به واسطه اجر خدمت‌ها این زلزله با کمترین تلفات سپری شد و مابقی آسیب‌دیدگان جراحتی سطحی داشتند و درمان شدند.
   استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: جدای از اینکه این زلزله حادثه است، تلنگر نیز هست و زندگی کوتاه است و خدمت کوتاه‌تر است و کسانی که قدردان این فرصت خدمت‌گذاری باشند.
   رشیدیان در ادامه بیان کرد: بزرگترین نعمتی که خداوند داده، خدمت به برادران دینی است و هر کسی سهم بیشتری در این خدمت داشته باشد و با صداقت و خلوص نیت کار کند، در درگاه خداوند ضایع نمی‌گردد.
   وی گفت: امسال با توجه به اینکه مشهد مقدس پایتخت فرهنگی جهان اسلام بود، همه دستگاه به ویژه شهرداری مشهد تلاش کرد.
   استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه برآورد کردیم امسال 8 درصد افزایش جمعیت زائران را در مشهد داشته باشیم، گفت: این امر محقق شد و 12 میلیون و 400 هزار نفر ورودی به استان داشتیم و پلاک‌های استان خراسان از شمارش حذف شد تا آمار واقعی شود.
   رشیدیان ادامه داد: کارهای فرهنگی که با محوریت آستان قدس و شهرداری مشهد صورت گرفت، رشد خوبی داشت و جای تشکر دارد.
   وی اظهار کرد: در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال 94 حدود 36 هزار فرصت شغلی ایجاد شد و در سال 95 حدود 105 هزار فرصت شغلی پیش‌بینی شده بود که بیش از این نیز ایجاد گردید. اما هنوز باید ظرفیت شغلی افزایش یابد که این امر نیازمند بسیج در حوزه اشتغال‌زایی بین همه قوا، نهادها و ارگان‌ها است.
   استاندار خراسان رضوی مسابقه برای خدمت را مسابقه مقدس خواند و گفت: امید است خداوند به همه ما توفیق دهد تا در جهت اعتلای جمهوری اسلامی و توسعه خدمات به مردم گام برداریم و در مسابقه خدمت تمامی دستگاه‌ها هر روز از یکدیگر سبقت بگیرند.
    

   تعداد بازدید: 442
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .