•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 763
   کد: 123728
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد عنوان کرد؛

   تاکید مقام معظم رهبری بر تداوم فعالیت‌های غنی فرهنگی در مشهد مقدس

   همه می‌شنویم ایستگاه‌های راهنمای زائر برگزار شد، شهر آراسته شد، مرمت صورت گرفت. اما وقتی به همه مطالب دقت می‌کنیم، می‌بینیم خادمان زائران باید چندین واحد درسی را طی کنند تا بتوانند شهر را خوب بشناسند و معرفی کنند. زحمت‌های بسیاری می‌کشند تا راهنمایی زائر به درستی صورت گیرد.
   تاکید مقام معظم رهبری بر تداوم فعالیت‌های غنی فرهنگی در مشهد مقدس

   رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مقام معظم رهبری بر تداوم فعالیت‌های فرهنگی که عمق و غنا دارد و در مشهد در حال اجرا است، تاکید کردند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کمال سرویها با بیان این مطلب در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران استقبال از بهار 96 که در سالن همایش‌های تالارشهر برگزار شد، اظهار کرد: در سفر اخیر رهبرمعظم انقلاب به مشهد، ایشان از فعالیت‌های فرهنگی که در مشهد رخ داده تشکر کردند و تاکید داشتند فعالیت‌هایی فرهنگی که غنا دارد و به هویت مشهد مقدس می‌پردازد، باید ادامه یابد. ایشان، این مسیر را که انتخاب کردیم، صحیح خواندند و این امر جای شکر دارد.
   وی در ادامه با اشاره به اینکه همه ما تفاوت مشهد را با کلانشهرهای دیگر از زبان زائران بسیار شنیدیم، بیان کرد: شادابی و تمیزی شهر، وضعیت مطلوبی که برای پذیرایی از زائران امام هشتم (ع) فراهم می‌شود و ارتباطی خوبی که از سوی کارگزاران شهر با زائران برقرار می‌شود را نمی‌توان در یک جلسه بیان کرد.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد عنوان کرد: از سال 87 تا امروز، هر سال برنامه استقبال از بهار برگزار می‌شود و به همین بهانه از زحمات صورت گرفته در سال‌های قبل نیز تشکر می‌کنم.
   سروی‌ها با تاکید بر اینکه محله‌آرایی، گل‌آرایی و زیباسازی شهر در نوروز 96 با سال‌های پیش متفاوت بود، افزود: شاید یک دلیل این تفاوت، بهار فاطمی بود که تلاش‌ها برای زیباسازی بهاری که مزین به نام حضرت فاطمه(س) است را چند برابر کرد.
   وی ادامه داد: همه می‌شنویم ایستگاه‌های راهنمای زائر برگزار شد، شهر آراسته شد، مرمت صورت گرفت. اما وقتی به همه مطالب دقت می‌کنیم، می‌بینیم خادمان زائران باید چندین واحد درسی را طی کنند تا بتوانند شهر را خوب بشناسند و معرفی کنند. زحمت‌های بسیاری می‌کشند تا راهنمایی زائر به درستی صورت گیرد.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: این جلسات سپاسگزاری از همه زحمات نیست. اما مقدورات همین است و امید است این مسیر در دوره‌های بعدی نیز ادامه یابد.
   سروی‌ها با بیان اینکه ماه‌ها برای خلق آثار هنری تلاش می‌شود و در نهایت مردم می‌بینند و می‌پسندند و عکس یادگاری با آنها می‌گیرند، گفت: زمانی که به دیگر سازمان‌ها می‌نگرم به تفاوت شهرداری با سایر سازمان پی میبرم. تفاوتی که در موضوع خدمات‌دهی است.
   وی بیان کرد: شهرداری 400 نوع خدمت ارائه می‌کند و از بدو تولد تا پایان عمر با شهروندان در ارتباط است و این حجم عظیم خدمت‌رسانی سبب می‌شود ارتباط گسترده شود.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد با تاکید بر اینکه این عرصه خدمت‌رسانی جای شکر و سپاسگزاری دارد، عنوان کرد: اگر وسعت خدمات را بتوانیم گسترش دهیم، این توفیق و لطف از جانب خداوند است که به بندگان خاص خود عنایت می‌کند. این توفیق را باید قدر دانست.
   سروی‌ها افزود: خادمان مردم در شهرداری مشهد در بهار 96 خوب درخشیدند و اثرگذار و کم اشکال عمل کردند.
   وی با اشاره به اینکه اسکان، امنیت و جابه جایی 4 میلیون زائر بار مضاعفی بود که باید تدارک لازم برای آن دیده می‌شد، اظهار کرد: این امر فضایی می‌خواهد که برای آن برنامه‌ریزی شد و اینگونه نبود که بی‌برنامه کاری صورت گیرد.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 763
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .