•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 1265
   کد: 123838
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۹
   مطابق ارزیابی انجام شده توسط مدیریت ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات شهرداری مشهد؛

   رتبه‌های برتر سازمان‌ها، مناطق و مدیریت‌های ستادی طرح استقبال از بهار 96 معرفی شدند

   مدیریت آمار، تحلیل و ارزیابی عملکرد، مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل، مدیریت منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه، مدیریت امور تربیت بدنی همگانی و مدیریت امور مناطق در فرهنگی در سطح ب مدیریت‌های ستادی مقام کسب کردند.
   رتبه‌های برتر سازمان‌ها، مناطق و مدیریت‌های ستادی طرح استقبال از بهار 96 معرفی شدند

   مدیر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات شهرداری مشهد رتبه‌های برتر سازمان‌ها، مناطق و مدیریت‌های ستادی طرح استقبال از بهار 96 را معرفی کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ناصر ناصری در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: شهرداری مشهد توانسته شادابی و نشاط اجتماعی را در ایام نوروز و مقارن با میلاد با سعادت حضرت علی (ع) به ارمغان آورد که این افتخار نشأت گرفته از همت، تلاش و خدمت بی‌منت همه مدیران و پرسنل خدوم شهرداری است.
   وی افزود: در این راستا داوری و ارزیابی منصفانه در عرصه خدمتی پررقابت، بسیار سخت و حساس است، که این امر با توکل به خداوند متعال و هم‌افزایی و همت سازمانی میسر شد.
   مدیر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات شهرداری مشهد تصریح کرد: جهت‌گیری این مدیریت بر مبنای ارزیابی، بازرسی، پایش وگزارش‌های به ‌موقع جهت رفع نقص، بهبود مستمر، تشویق و رعایت صرفه صلاح شهرداری در پروژه استقبال از بهار است.
   ناصری به اقدامات شاخص مدیریت بازرسی در استقبال از بهار 96 اشاره کرد و گفت: از جمله اقدامات در این زمینه می‌توان به تشکیل ستاد ارزیابی استقبال از بهار و برگزاری 16 جلسه با 124 مصوبه اشاره کرد.
   وی اضافه کرد: همچنین تهیه دستورالعمل جامع ارزیابی استقبال از بهار، تاکید بر ارسال آیین‌نامه در جلسات ستاد مرکزی و ارسال فعالیتها به صورت مشخص تلاش بر شفافیت، عدالت و انصاف در ارزیابی نهایی، انجام نمونه‌گیری متمرکز از سامانه سبا به‌ منظور پیشگیری از بروز خطا با تاکید بر علمی بودن فرآیند، تنظیم و تدوین گزارش نهایی و دریافت برنامه‌های روزانه استقبال از بهار مناطق و سازمان‌ها به ‌منظور انجام بازرسی در حین فعالیت و تلفیق با ارزیابی بخشی دیگر از فعالیت‌ها در حوزه استقبال از بهار 96 است.
   مدیر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات شهرداری مشهد عنوان کرد: در ارزیابی انجام شده 594 مورد احصاء و 15 و 241 نمونه اخذ شده است.
   ناصری اضافه کرد: اما در سطح الف سازمان‌ها به ترتیب سازمان اتوبوسرانی، پارک‌ها و فضای سبز، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی، سازمان فرهنگی و تفریحی، سازمان فردوس‌ها، شرکت قطارشهری و سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری در طرح استقبال از بهار رتبه‌های برتر را کسب کردند.
   مدیر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات شهرداری مشهد همچنین در خصوص رتبه‌های برتر سطح ب در سازمان‌های شهرداری بیان کرد: در این سطح سازمان حمل و نقل و ترافیک، سازمان مدیریت پسماند، سازمان عمران، شرکت بهره‌برداری قطارشهری، سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، سازمان پایانه‌های مسافربری، شرکت ترافیک هوشمند الیت و سازمان مدیریت حمل و نقل بار دورنشهری رتبه‌های برتر را کسب کردند.
   ناصری به نتایج ارزیابی در مناطق سیزده‌گانه اشاره کرد و گفت: در این حوزه مناطق 6، ثامن، 4، 12 و 2 در سطح جیم، مناطق 7، 8، یک و 11 در سطح ب و مناطق 10، 3، 9 و 5 در سطح الف به ترتیب حائز رتبه‌های برتر شدند.
   وی گفت: اما در حوزه مدیریت‌های ستادی شهرداری مدیریت خدمات شهری، مدیریت فضای سبز شهری، مدیریت گردشگری و امور زائران، مدیریت هماهنگی و برنامه‌ریزی امور عمرانی و مدیریت امور هنری به عنوان رتبه‌های برتر سطح الف معرفی شدند.
   به گفته ناصری، مدیریت آمار، تحلیل و ارزیابی عملکرد، مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل، مدیریت منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه، مدیریت امور تربیت بدنی همگانی و مدیریت امور مناطق در فرهنگی در سطح ب مدیریت‌های ستادی مقام کسب کردند.
   مدیر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات شهرداری مشهد به رتبه‌های برتر مدیریت‌های ستادی در طرح استقبال از بهار 96 اشاره کرد و گفت: در سطح جیم رتبه‌های برتر مدیریت‌های ستادی طرح استقبال از بهار 96 به ترتیب مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران، مدیریت حراست، مدیریت محیط زیست شهری، پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری، طرح میدان شهدا و اداره ساماندهی و کمیسیون بند 20 رتبه‌های برتر را از آن خود کردند.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 1265
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .