•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 295
   کد: 124076
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۱/۲۲
   با حضور معاون دادستان مرکز خراسان رضوی؛

   گردهمایی ادارات نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری مشهد برگزار شد

   امسال هم همانند سال‌های گذشته با قوت و قدرت فعالیت‌های نظارتی و مهندسی بر نحوه ساخت و سازها در سطح شهر مشهد انجام خواهد گرفت.
   گردهمایی ادارات نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری مشهد برگزار شد

   گردهمایی ادارات مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای مدیریت شهری با حضور معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی و معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلا‌ رسانی شهرداری مشهد، گردهمایی ادارات مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری مشهد ظهر امروز با حضور قاضی محمد بخشی محبی معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد و محمدرضا حسین‌نژاد معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد در محل تالار کوهسنگی برگزار شد.
   در این مراسم که در آستانه سالروز میلاد باسعادت حضرت علی(ع) برگزار شد، روسا، کارشناسان و کارمندان ادارات مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای ستاد و مناطق سیزده‌گانه شهرداری مشهد حضور داشتند.
   مدیر مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری مشهد در این گردهمایی اظهار کرد: همکاران بنده در حوزه نظارت بر ساخت و سازها تلاش های فراوانی در سال 95 انجام دادند و شایسته تقدیر هستند.
   سعید پاکسیما افزود: امسال هم همانند سال‌های گذشته با قوت و قدرت فعالیت‌های نظارتی و مهندسی بر نحوه ساخت و سازها در سطح شهر مشهد انجام خواهد گرفت.
   در این گردهمایی، معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد و معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی از روسای ادارات مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای مناطق شهرداری مشهد با اهدای لوح یادبود تقدیر کردند.

    

   تعداد بازدید: 295
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .