•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 565
   کد: 124100
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
   معاون دادستان مرکز خراسان رضوی خبر داد:

   رفع تصرف 1500 هکتار زمین اطراف کشف‌رود بدون درگیری

   بدین منظور کارگاه‌های غیرمجاز مانند دباغی و قالیشویی که در این منطقه فعالیت داشتند به طور موقت تعطیل شد و ساماندهی و انتقال آنان به مکان دیگر بلافاصله صورت گرفت.
   رفع تصرف 1500 هکتار زمین اطراف کشف‌رود بدون درگیری

   معاون دادستان مرکز خراسان رضوی با اشاره به تلاش دستگاه‌های مختلف همچون شهرداری مشهد در آزادسازی حریم کشف رود گفت: هزار و 500 هکتار زمین در محدوده کشف رود به عنوان یکی از بحرانی‌ترین نقاط مشهد بدون هیچ درگیری و تشکیل پرونده‌ای خاص رفع تصرف شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد بخشی محبی در نشست کمیته مشترک همکاریهای ایران و هلند پیرامون طرح بازگشایی حریم و بستر کشف رود افزود: موضوع این رودخانه به عنوان یکی از بزرگترین معضل‌های زیست محیطی و اجتماعی شرق کشور و مشهد مطرح بود و ساماندهی آن از ضرورت‌های مهم در این کلانشهر بوده است.
   وی ادامه داد: موارد اجتماعی و مباحث مرتبط با جرم، جرم شناسی و مسایل حاشیه‌نشینی از چالش‌های کشف رود در کنار معضلات زیست محیطی این رودخانه بوده است.
   معاون دادستان مشهد گفت: بازگشایی بستر و حریم کشف رود بدون همکاری دستگاه قضایی میسر نبود و این موضوع می‌تواند الگوی خوبی برای از بین بردن معضلات مشابه باشد.
   بخشی محبی افزود: بدین منظور کارگاه‌های غیرمجاز مانند دباغی و قالیشویی که در این منطقه فعالیت داشتند به طور موقت تعطیل شد و ساماندهی و انتقال آنان به مکان دیگر بلافاصله صورت گرفت.

    

   تعداد بازدید: 565
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .