•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 416
   کد: 124132
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
   شهردار منطقه ثامن مشهد عنوان کرد:

   صدور 961 مجوز ساخت و ساز در محدوده اطراف حرم مطهر رضوی

   در طرح نوسازی و بهسازی بافت فرسوده اطراف حرم مطهر رضوی 13 هزار پلاک وجود دارد که 9 هزار پلاک دخالت مستقیم در طرح دارد و تاکنون 6300 پلاک آزادسازی شده است.
   صدور 961 مجوز ساخت و ساز در محدوده اطراف حرم مطهر رضوی

   شهردار منطقه ثامن مشهد از صدور 961 مجوز ساخت و ساز در محدوده اطراف حرم مطهر رضوی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمود عیدی با بیان این مطلب، گفت: الگوی تجمیع پروژه‌ها بر اساس دفترچه ضوابط ساخت و ساز طرح نوسازی و بهسازی اطراف حرم مطهر رضوی در محدوده‌‎های با کاربری اقامتی یا مسکونی متغیر است و تاکنون 961 مجوز اعم از موافقت اصولی تا پایانکار صادر شده است.
   وی با اشاره به اینکه سیاست‌های سازمان به منظور تشویق مالکان و ساکنان بر ماندگاری در بافت است، عنوان کرد: کوچک مقیاس نمودن پروژه‌ها به منظور افزایش مشارکت آن‌ها در اجرای طرح و تسریع روند ساخت و ساز در اجرای طرح همواره بر این بوده که املاک و واحدهای ساخته شده به عنوان معوض در راستای تعدیل قیمت زمین و جلب رضایت مالکان به کار گرفته شده است.
   شهردار منطقه ثامن مشهد افزود: به همین منظور و در راستای حفظ شهروندان بومی، شورای اسلامی شهر 15 الی 20 درصد تخفیف برای مالکینی که تمایل به تهاتر املاک خود با املاک شهرداری را دارند، پیش‌بینی کرده است.
   عیدی گفت: در طرح نوسازی و بهسازی بافت فرسوده اطراف حرم مطهر رضوی 13 هزار پلاک وجود دارد که 9 هزار پلاک دخالت مستقیم در طرح دارد و تاکنون 6300 پلاک آزادسازی شده است.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 416
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .