•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 221
   کد: 125337
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
   مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد در مراسم کاشت نهال صلح و دوستی توسط شهرداران جهان اسلام:

   امیدواریم فرصت مجدد میزبانی از شهرداران جهان اسلام در مشهد فراهم شود

   نگاه به نهال‌های صلح و دوستی که امروز شما در باغ گیاه شناسی غرس می‌کنید، در آینده ما را به یاد شما می‌اندازد اما با این حال امیدواریم فرصت مجددی برای میزبانی بهتر از شما عزیزان فراهم شود.
   امیدواریم فرصت مجدد میزبانی از شهرداران جهان اسلام در مشهد فراهم شود

   مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد گفت: امیدواریم فرصت مجددی برای میزبانی بهتر از شهرداران جهان اسلام فراهم شود.
   به گزارش ستاد خبری نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام، مجید پیراسته ظهر امروز در مراسم کاشت نهال صلح و دوستی توسط شهرداران جهان اسلام که در محل باغ گیاه شناسی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: از اینکه افتخار میزبانی شما عزیزان را داشتیم، بسیار خوشحال هستیم.
   وی افزود: امیدواریم این چند روز که در شهر مشهد مقدس حضور داشتید، به شما و هیئت همراه خوش گذشته و بهره کافی را از اجلاس شهرداران جهان اسلام برده باشید.
   مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد خطاب به شهرداران اسلام تصریح کرد: نگاه به نهال‌های صلح و دوستی که امروز شما در باغ گیاه شناسی غرس می‌کنید، در آینده ما را به یاد شما می‌اندازد اما با این حال امیدواریم فرصت مجددی برای میزبانی بهتر از شما عزیزان فراهم شود.
   وی در ادامه به فرارسیدن سالگرد واقعه طبس و حمله نظامی آمریکا به ایران اشاره کرد و ابراز داشت: در سال 59 آمریکا با توان نظامی خود به کشور ایران حمله کرد ولی با امداد الهی برگرفته از قدرت خداوند، حمله آمریکا دفع شد.
   پیراسته خاطرنشان کرد: در این واقعه، شن‌های صحرای طبس به کمک و یاری ملت ایران آمدند و به این شکل حمله نظامی آمریکا به جمهوری اسلامی ایران ناکام ماند.
   مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد ادامه داد: امیدواریم خداوند متعال همیشه به ما توفیق دهد که استکبار ستیز باشیم.

    

   تعداد بازدید: 221
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .