•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 347
   کد: 125338
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
   شهردار دمشق سوریه:

   کاشت درخت صلح و دوستی ایده بسیار جالبی بود

   امروز در باغ گیاه شناسی مشهد، درخت صلح و دوستی کاشتم که ایده بسیار جالبی بود، امیدواریم شرایط مجدد فراهم شود و بتوانم با سفر به مشهد، این درخت را دوباره از نزدیک مشاهده کنم.
   کاشت درخت صلح و دوستی ایده بسیار جالبی بود

   شهردار شهر دمشق سوریه گفت: امروز در باغ گیاه شناسی مشهد، درخت صلح و دوستی کاشتم که ایده بسیار جالبی بود، امیدواریم شرایط مجدد فراهم شود و بتوانم با سفر به مشهد، این درخت را دوباره از نزدیک مشاهده کنم.
   به گزارش ستاد خبری نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام، حیات الحسن ظهر امروز در حاشیه بازدید از باغ گیاه شناسی مشهد و مراسم کاشت نهال صلح و دوستی اظهار کرد: از اینکه برای نخستین بار و همزمان با سال 2017 میلادی که مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام معرفی شده است، به این کلانشهر سفر می کنم، بسیار مفتخرم، از شهرداری مشهد هم بابت تدارک این سفر بسیار سپاسگزارم.
   وی افزود: مشهد شهر بسیار زیبا، تمیز و جذابی است، واقعا از دیدن کلانشهر مشهد با این همه زیبایی و جذابیت‌های فراوان شگفت‌زده شده‌ام.
   شهردار شهر دمشق سوریه تصریح کرد: در این در اجلاس شهرداران جهان اسلام حضور یافتم که تبادل نظرهای بسیار خوبی میان شهرهای اسلامی انجام گرفت و امیدواریم منجر به توسعه روابط شود.
   وی با اشاره به بازدید شهرداران شرکت کننده در اجلاس از آرامگاه فردوسی خاطرنشان کرد: از مرقد حکیم ابوالقاسم فردوسی، حرم مطهر امام رضا(ع) و موزه‌های آستان قدس رضوی هم بازدید داشتیم که برایم بسیار جالب بود.
   الحسن ادامه داد: امروز در باغ گیاه شناسی مشهد، درخت صلح و دوستی کاشتم که ایده بسیار جالبی بود، امیدواریم شرایط مجدد فراهم شود و بتوانم با سفر به مشهد، این درخت را دوباره از نزدیک مشاهده کنم.

    

   تعداد بازدید: 347
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .