•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 174
   کد: 125339
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
   شهردار کویته پاکستان در مراسم کاشت نهال صلح و دوستی در باغ گیاه شناسی مشهد مطرح کرد؛

   تبادل اطلاعات و تجربیات میان شهرهای اسلامی در اجلاس شهرداران

   از شهرداری مشهد به خاطر برگزاری نخستین اجلاس شهرداران اسلام تشکر می‌کنم و امیدوارم این تجربه در آینده هم ادامه یابد.
   تبادل اطلاعات و تجربیات میان شهرهای اسلامی در اجلاس شهرداران

   شهردار شهر کویته پاکستان گفت: در نشست‌های تخصصی اجلاس شهرداران جهان اسلام تبادل اطلاعات و تجربیات میان شهرهای اسلامی انجام گرفت.
   به گزارش ستاد خبری نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام، کلیم الله خان ظهر امروز در حاشیه بازدید از باغ گیاه شناسی مشهد و مراسم کاشت نهال صلح و دوستی اظهار کرد: مردم مشهد بسیار خوش رو و میهمان نواز هستند، من از سفر به این کلانشهر بسیار لذت بردم.
   وی افزود: یکی از بهترین برنامه‎های سفرم به مشهد به منظور شرکت در اجلاس شهرداران جهان اسلام، حضور در باغ گیاه شناسی و به ویژه کاشت نهال صلح و دوستی بود.
   شهردار شهر کویته پاکستان در نتایج برگزاری نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام هم ابراز داشت: خیلی خوشحالم از اینکه توانستم در این کنفرانس بسیار خوب و مفید شرکت کنم، در نشست های تخصصی تبادل اطلاعات و تجربیات میان شهرهای اسلامی انجام گرفت.
   وی ابراز کرد: اینکه تعداد زیادی از مدیران شهرهای اسلامی در اجلاس شهرداران جهان اسلام شرکت کرده بودند و شرایط برای تبادل تجربه مهیا شده بود، یک ویژگی مثبت محسوب می‌شود.
   کلیم الله خان خاطرنشان کرد: از شهرداری مشهد به خاطر برگزاری نخستین اجلاس شهرداران اسلام تشکر می‌کنم و امیدوارم این تجربه در آینده هم ادامه یابد.

    

   تعداد بازدید: 174
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .