•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 786
   کد: 125341
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
   شهردار مزارشریف افغانستان:

   اجلاس شهرداران جهان اسلام به انتقال تجربیات شهرهای اسلامی کمک شایانی کرد

   در حاشیه این کنفرانس از محل‌های گردشگری و مذهبی شهر مشهد بازدید کردیم که بسیار جالب بود، مشهد آثار تاریخی بسیار خوبی دارد که ما با بازدید از آن ها، با تمدن اسلامی آشنا شدیم.
   اجلاس شهرداران جهان اسلام به انتقال تجربیات شهرهای اسلامی کمک شایانی کرد

   شهردار شهر مزارشریف افغانستان گفت: اجلاس شهرداران جهان اسلام به انتقال تجربیات شهرهای اسلامی کمک شایانی کرد.
   محمد یونس مقیم ظهر امروز در حاشیه بازدید از باغ گیاه شناسی مشهد و مراسم کاشت نهال صلح و دوستی، در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام اظهار کرد: این اجلاس برای نخستین بار در مشهد مقدس برگزار شد و این موضوع را به فال نیک می گیریم.
   وی افزود: برگزاری اجلاس‌ها و کنفرانس‌های بین المللی اثرات بسیار خوبی دارد، در اجلاس شهرداران جهان اسلام هم بسیاری از مدیران شهرهای اسلامی به دعوت شهرداری مشهد گردهم آمده بودیم تا در زمینه رفع مشکلات مدیریت شهری بحث و تبادل نظر کنیم.
   شهردار شهر مزارشریف افغانستان تصریح کرد: خوشبختانه در اجلاس شهرداران شهرهای اسلامی گفتگوهای خوبی صورت گرفت که برای توسعه روابط میان کشورهای مسلمان یک اقدام نیک است.
   محمد یونس مقیم با بیان اینکه ما با دیگر شهرهای اسلامی تجربیات یکدیگر را تبادل کردیم، ادامه داد: وقتی که میان کشورهای دوست و برادر تبادل تجربیات در حوزه های مختلف، انجام گیرد، دستاوردهای خوبی نصیب ما می‌شود که به آن افتخار می‌کنیم.
   وی خاطرنشان کرد: در حاشیه این کنفرانس از محل‌های گردشگری و مذهبی شهر مشهد بازدید کردیم که بسیار جالب بود، مشهد آثار تاریخی بسیار خوبی دارد که ما با بازدید از آن ها، با تمدن اسلامی آشنا شدیم.

    

   تعداد بازدید: 786
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .