•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 291
   کد: 125546
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
   مدیر درآمدهای عمومی شهرداری مشهد مقدس خبر داد:

   برگزاری آزمون توان‌سنجی کارگزاران درآمدی شهرداری مشهد

   در حال حاضر 25 درصد از مطالبات شهرداری مشهد توسط کارگزاران درآمدی وصول می‌شود.
   برگزاری آزمون توان‌سنجی کارگزاران درآمدی شهرداری مشهد

   مدیر درآمدهای عمومی شهرداری مشهد مقدس از برگزاری آزمون توان سنجی کتبی کارگزاران وصول مطالبات شهرداری با شرکت 140 نفر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمود برهانی با اعلام این خبر در حاشیه برگزاری آزمون کتبی کارگزان درآمدی اظهار کرد: شهروندانی که در هر شهری زندگی می‌کنند باید حقوقی را به شهرداری‌ها پرداخت نمایند که برخی اوقات بعضی از مودیان نسبت به پرداخت به موقع حقوق شهرداری اقدام نکرده و باعث ایجاد مطالبات در شهرداری می‌شوند.
   وی افزود: یکی از وظایف شهرداری‌ها، وصول مطالبات معوق از مودیان بدهکار است که این مهم در شهرداری مشهد توسط مدیریت درآمدهای عمومی و با مشارکت گیری از توان بخش خصوصی انجام می‌شود.
   برهانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 40 کارگزار درآمدی برای وصول این مطالبات با شهرداری مشهد همکاری دارند.
   به گفته وی، برای اینک توان تخصصی و فنی این کارگزاران در طی همکاری با شهرداری سنجیده شود اقدام به برگزاری آزمون کتبی با حضور 140 نفر در روز جاری نموده‌ایم که باید کارگزاران حداقل 50 درصد نمره را کسب نمایند.
   مدیر درآمدهای عمومی شهرداری مشهد مقدس عنوان کرد: در حال حاضر 25 درصد از مطالبات شهرداری مشهد توسط کارگزاران درآمدی وصول می‌شود.
   احمد پورمنفردی
    

   تعداد بازدید: 291
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .