•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 181
   کد: 125965
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
   معاون اداری و مالی شهرداری مشهد مقدس در مراسم گرامیداشت روز جانباز:

   شهرداری مشهد از لحاظ عملکردی در کشور زبانزد خاص و عام است / برخی از افراد غیر منصف زحمات پرسنل شهرداری را زیر سئوال می‌برند

   با اینکه 70 درصد درآمد شهرداری‌ها وابسته به صنعت ساختمان است و این صنعت کاملا به گل نشسته است اما خدمت‌رسانی در شهرداری با هیچ کمی و کاستی مواجه نشده اما متاسفانه برخی افراد غیر منصف زحمات شما را زیر سئوال می‌برند.
   شهرداری مشهد از لحاظ عملکردی در کشور زبانزد خاص و عام است / برخی از افراد غیر منصف زحمات پرسنل شهرداری را زیر سئوال می‌برند

   معاون اداری و مالی شهرداری مشهد مقدس گفت: کارکنان و ایثارگران شهرداری مشهد مظلوم ترین کارکنان و ایثارگران در کشور هستند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد آذری در مراسم گرامیداشت روز جانباز کارکنان شاغل و بازنشسته شهرداری که به همت اداره رفاه کارکنان برگزار شد، با تقدیر از فداکاری‌های جانبازان و ایثارگران شهرداری و تسلیت حادثه انفجار معدن در شهر ازادشهر، اظهار کرد: حضرت عباس (ع) نمونه شاخص ولایت پذیری مطلق است و در ایثارگری زبانزد عام و خاص است.
   وی افزود: ما شرمنده شما جانبازان و خانواده شما هستیم زیرا آنطور که باید و شاید به شما توجه نشده است.
   معاون اداری و مالی شهرداری مشهد مقدس ادامه داد: برای اولین بار آمار دقیقی از جانبازان و ایثارگران شهرداری مشهد تهیه شد که بر اساس آن، یک هزار نفر ایثارگر در مجموعه شهرداری شناسایی شد و به دنبال آن، دو همایش برای تقدیر از ایثارگران شاغل در شهرداری برگزار شد.
   ایثارگران شهرداری مشهد مظلوم‌ترین ایثارگران کشور هستند
   آذری عنوان کرد: ایثارگری‌های شما باعث شده است که امروز ما مدیران پشت میز باشیم و اگر ایثارگری‌های شما نبود ما موفقیت و آرامشی در جامعه نداشتیم.
   وی تصریح کرد: امروز مجموعه همکاران شهرداری از همه کارکنان دستگاه‌های کشور مظلوم‌تر هستند و شما ایثارگران شهرداری مشهد نیز مظلوم‌ترین ایثارگران کشور هستید.
   معاون اداری و مالی شهرداری مشهد با اشاره به تهیه بانک اطلاعات ایثارگران شهرداری مشهد، بیان کرد: اگر کار و خدمتی بی‌منت در شهرداری مشهد به زائران و مجاوران انجام می‌شود از انفاس قدسی شماست.
   وی تاکید کرد: امروز شهرداری مشهد از لحاظ عملکردی در کشور زبانزد خاص و عام است و یک پروژه عمرانی نیز در این شهر تعطیل نشده است. شهرداری مشهد نمونه شاخص اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در کشور است.
   آذری گفت: با اینکه 70 درصد درآمد شهرداری‌ها وابسته به صنعت ساختمان است و این صنعت کاملا به گل نشسته است اما خدمت‌رسانی در شهرداری با هیچ کمی و کاستی مواجه نشده اما متاسفانه برخی افراد غیر منصف زحمات شما را زیر سئوال می‌برند.
   احمد پورمنفردی
    

   تعداد بازدید: 181
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .