•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 225
   کد: 125966
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
   مدیر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه شهرداری مشهد مقدس در مراسم گرامیداشت ایثارگران شهرداری عنوان کرد:

   ارائه بیشترین خدمت به جامعه ایثارگری در دوره مدیریت شهری فعلی

   در رسیدگی به امور استخدامی و ارتقای شغلی جانبازان و ایثارگران اهتمام کرده‌ایم و همچنین نوع قرارداد فرزندان جانبازان بالاتر از 50 درصد نیز که در بخش خصوصی شهرداری اشتغال داشتند به قرارداد با شهرداری تغییر یافته است.
   ارائه بیشترین خدمت به جامعه ایثارگری در دوره مدیریت شهری فعلی

   مدیر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه شهرداری مشهد مقدس گفت: در دوره چهارم شورا و این مدیریت شهری بیشترین خدمت به جامعه ایثارگری ارائه شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، مجتبی رجائی خراسانی در مراسم گرامیداشت روز جانباز کارکنان شاغل و بازنشسته شهرداری که به همت اداره رفاه کارکنان برگزار شد، با تبریک اعیاد شعبانیه و خیر مقدم به پرسنل جانبار شهرداری، اظهار کرد: در واقعه عاشورا و مصائبی که بر اهل بیت(ع) وارد شد، یکی از بیشترین مصائب برای حضرت عباس(ع) بود که این جراحات و زخم‌ها، مقام جانبازی را برای آن حضرت به ارمغان آورد و مقامش نسبت به سایر شهدا بالاتر رفت.
   وی افزود: بیماری و گرفتاری‌ها در زندگی تلنگری است که ما بیشتر به یاد خدا باشیم زیرا دل شکسته محل تجلی نور خداست.
   مدیر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه شهرداری مشهد مقدس خاطرنشان کرد: شما جانبازان مقامتان بسیار بالاست. اگر شهدا جانشان را برای حفاظت از میهن اسسلامی و نوامیس این کشور تقدیم کردند، شما نیز سال‌ها با این دردها در معرض امتحان الهی هستید و مقامتان کمتر از مقام شهدا نیست.
   رجائی خراسانی عنوان کرد: ما بیش از 238 هزار شهید و 500 هزار جانباز در طول جنگ تحمیلی تقدیم انقلاب کرده‌ایم. خدا عنایت خاصی به شما داشته است.
   وی تصریح کرد: در این دوره مدیریت شهری، بیشترین خدمت به جامعه ایثارگری انجام شده است اما هنوز خیلی جا دارد ما با خدماتمان بتوانیم مقام شامخ ایثارگران را پاس بداریم.
   رجائی خراسانی با اشاره به برگزاری دو همایش بزرگ ایثارگران شهداری طی دو سال پیاپی، اظهار امیدواری کرد این مهم در سال‌های بعدی نیز ادامه یابد.
   وی گفت: در رسیدگی به امور استخدامی و ارتقای شغلی جانبازان و ایثارگران اهتمام کرده‌ایم و همچنین نوع قرارداد فرزندان جانبازان بالاتر از 50 درصد نیز که در بخش خصوصی شهرداری اشتغال داشتند به قرارداد با شهرداری تغییر یافته است.
   وی در پایان افزود: امیدوارم خدای منان ما را قدردان شما قرار دهد و با انجام وظایفمان در قبال شما، رضایت خدا را کسب نماییم.
   احمد پورمنفردی

    

   تعداد بازدید: 225
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .