•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 646
   کد: 126528
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۰
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

   بازنگری در پروژه کمربند جنوبی مشهد/تعیین تکلیف پروژه تا پایان شورای چهارم

   طبق برنامه‌ریزی‌ها، تا پایان اردیبهشت‌ماه، نظر مشاور در خصوص بازنگری در پروژه کمربند جنوبی به شورای اسلامی شهر ارائه می‌شود تا در دوره چهارم این موضوع به ‌صورت کامل تعیین ‌تکلیف گردد.
   بازنگری در پروژه کمربند جنوبی مشهد/تعیین تکلیف پروژه تا پایان شورای چهارم

   رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، پروژه کمربند جنوبی مشهد با نظر مشاور طرح مورد بازنگری قرار می‌گیرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدکمال سرویها در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت پروژه کمربند جنوبی مشهد اظهار کرد: دوره چهارم شورای اسلامی شهر در آغاز فعالیت خود، بودجه این پروژه را کاهش داد؛ چرا که گزارش‌ها حکایت از این داشت که احداث کمربند جنوبی معضل ترافیک شهری را حل نمی‌کند.
   وی افزود: براساس نظر کارشناسی، کمربندی باید بار ترافیکی را از ابتدا به انتهای شهر منتقل کند؛ اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که با اجرایی‌شدن پروژه مذکور، ترافیک به میانه بولوار وکیل‌آباد منتقل می‌شود.
   سرویها از بازنگری در پروژه کمربند جنوبی مشهد خبر داد و گفت: مقرر شده است مشاور طرح پیشنهادات خود را در این‌ خصوص ارائه کند تا هم هزینه‌های انجام ‌گرفته هدر نرود و هم از تخریب فضای تفرجگاهی شهروندان جلوگیری شود.
   وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌ها، تا پایان اردیبهشت‌ماه، نظر مشاور در خصوص بازنگری در پروژه کمربند جنوبی به شورای اسلامی شهر ارائه می‌شود تا در دوره چهارم این موضوع به ‌صورت کامل تعیین ‌تکلیف گردد.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: علاوه ‌بر معضل زیست‌ محیطی، این شائبه هم از گذشته وجود دارد که پروژه کمربند جنوبی مشهد به ‌جهت ایجاد ارزش‌ افزوده برای اراضی ملی در تملک برخی افراد، طراحی شده است.
   وی خاطرنشان کرد: دوره فعلی مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر مشهد همواره به فکر منافع شهر بوده‌اند و در این موضوع هم تلاش خواهد شد بهترین راهکار برای حفظ سرمایه‌های موجود و جلوگیری از هدر رفت منابع به کار گرفته شود.
   سرویها در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران درباره برگزاری جلسات انتخاباتی با استفاده از امکانات بیت‌المال گفت: ما به هیچ گروه سیاسی اجازه نمی‌دهیم که از امکانات عمومی برای تبلیغات انتخاباتی استفاده کند.
   وی یکی از وظایف مهم شورای اسلامی شهر را نظارت بر عملکرد مدیریت شهری برشمرد و افزود: اگر مصداقی از تخلف وجود داشته باشد، در صورت ارائه مستندات، موضوع را پیگیری خواهیم کرد.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: استفاده از امکانات مدیریت شهری به ‌عنوان بیت‌المال به نفع یک طیف خاص سیاسی، تبعیض است و هیچ‌گاه اجازه چنین‌ کاری را نخواهیم داد.
    

   تعداد بازدید: 646
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .