•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 592
   کد: 126533
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۱
   با تمهیدات صورت گرفته در ایام چراغ برات صورت گرفت؛

   کاهش محسوس ترافیک در مسیرهای منتهی به آرامستان بهشت رضا(ع)

   در مسیر برگشت نیز ورود به اتوبان باز شده و با همت 5 سازمان شهرداری مشهد که در این ایام فعال شدند، خوشبختانه شاهد کاهش ترافیک بوده‌ایم.
   کاهش محسوس ترافیک در مسیرهای منتهی به آرامستان بهشت رضا(ع)

   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد گفت: امسال با تمهیدات صورت گرفته شاهد کاهش ترافیک در مسیرهای ورودی و محدوده آرامستان در ایام چراق برات هستیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن کریمدادی در جشن بزرگ نیمه شعبان که در گلزار شهدای بهشت رضا (ع) مشهد برگزار شد، اظهار کرد: این عید بزرگ امروز در محل قبور نورانی شهدای 8 سال جنگ تحمیلی برگزار شده و این مهم معنویت خاصی به مراسم داده است.
   وی افزود: با توجه به این موضوع که در ایام نیمه شعبان نگاه‌ها به سمت چراغ برات سوق داده می‌شود، جشن‌های نیمه شعبان کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد بر همین اساس این جشن امروز در آرامستان بهشت رضا (ع) برگزار شده است.
   کریمدادی بیان کرد: امروز در نیمه شعبان در برخی از شهرها مانند اصفهان سه روز کامل جشن گرفته می‌شود و ما نیز باید به این سمت حرکت کنیم.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یکی از مشکلاتی که در ایام چراغ برات در بهشت امام رضا (ع) داشتیم؛ موضوع ترافیک بود که خوشبختانه امسال با اقداماتی که از 2 ماه قبل پیش‌بینی شده بود شاهد ترافیک سنگین در محل بهشت رضا (ع) نبوده‌ایم.
   وی ادامه داد: در این راستا ایستگاه اتوبوس به بلوک 43 انتقال یافت و 20 ون نیز برای جابه‌جایی شهروندان در آرامستان در نظر گرفته شد و از طرفی نیز 6 درب خروجی برای جلوگیری از ترافیک در نظر گرفته شد.
   کریمدادی خاطرنشان کرد: در مسیر برگشت نیز ورود به اتوبان باز شده و با همت 5 سازمان شهرداری مشهد که در این ایام فعال شدند، خوشبختانه شاهد کاهش ترافیک بوده‌ایم.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 592
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .