•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 694
   کد: 126550
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۱
   همزمان با روز ولادت حضرت مهدی (عج) صورت می‌گیرد؛

   افزایش یک ساعته سرویس‌دهی خط یک قطار شهری مشهد

   برای این روز، 213 اعزام مسافری با سرفاصله زمانی 7 و 10 دقیقه پیش‌بینی شده ضمن اینکه در صورت نیاز آمادگی لازم برای افزایش تعداد اعزام‌ها و کاهش سرفاصله زمانی متناسب با تعداد مسافران را داریم.
   افزایش یک ساعته سرویس‌دهی خط یک قطار شهری مشهد

   مدیر عامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: سرویس‌دهی خط یک قطار شهری در روز جمعه 22 اردیبشهت ماه جاری همزمان با روز ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج) یک ساعت افزایش می‌یابد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، قاسم طاهری با اشاره به اینکه سرویس‌دهی قطار هری در روزهای تعطیل از ساعت 7 صبح صورت می‌پذیرد، افزود: باتوجه به تشرف مجاوران و زائران در این عید بزرگ به حرم مطهر رضوی، به منظور بهره‌مندی از برنامه‌های معنوی، سرویس‌دهی قطار شهری در روز جمعه 22 اردیبشهت ماه جاری از ساعت 6 صبح آغاز و تا ساعت 22 ادامه خواهد داشت.
   وی خاطر نشان کرد: برای این روز، 213 اعزام مسافری با سرفاصله زمانی 7 و 10 دقیقه پیش‌بینی شده ضمن اینکه در صورت نیاز آمادگی لازم برای افزایش تعداد اعزام‌ها و کاهش سرفاصله زمانی متناسب با تعداد مسافران را داریم.


    

   تعداد بازدید: 694
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .