•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 570
   کد: 126556
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۱
   مدیر اجرایی طرح نوسازی بافت فرسوده آبکوه مشهد خبر داد:

   پیشرفت 40 درصدی بازگشایی معابر در پروژه نوسازی آبکوه

   در حال حاضر 200 قطعه از املاک بافت در اولویت تملک قرار دارد که به موازات اختصاص اعتبارات لازم برای این منظور، کار آزادسازی اراضی و بازگشایی معابر دنبال می‌گردد.
   پیشرفت 40 درصدی بازگشایی معابر در پروژه نوسازی آبکوه

   مدیر اجرایی طرح نوسازی بافت فرسوده آبکوه از پیشرفت 40 درصدی بازگشایی معابر پروژه نوسازی آبکوه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا قربانیان با بیان این مطلب، گفت: اولویت در تملک پلاک‌های موجود در طرح آبکوه با آن‌ دسته از املاکی است که به بازگشایی معابر و آزادسازی کامل قطعات مطابق طرح منتهی می‌شود و هم‌اکنون 40 درصد معابر پروژه بازگشایی شده است.
   وی در ادامه بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته به پیش می‌رویم و به جای آزادسازی‌های پراکنده و لکه‌ای، کار هدفدار دنبال می‌شود.
   مدیر اجرایی طرح نوسازی بافت فرسوده آبکوه عنوان کرد: همزمان با آزادسازی قطعات، معابر نیز بازگشایی می‌شود که در این راستا سال گذشته معبر بولوار شهید دستغیب 33 به طور کامل بازگشایی شد.
   قربانیان خاطر نشان کرد: هم اکنون 2 معبر طرح نیز در اولویت قرار دارد که در صورت همکاری مالکان تا پایان سال بازگشایی خواهد شد.
   وی تاکید کرد: در حال حاضر 200 قطعه از املاک بافت در اولویت تملک قرار دارد که به موازات اختصاص اعتبارات لازم برای این منظور، کار آزادسازی اراضی و بازگشایی معابر دنبال می‌گردد.
   نجمه کیشی

    

    

   تعداد بازدید: 570
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .